Як пофарбувати шубу. фарбування хутра в домашніх умовах.

У шафі припадає пилом пальто з коміром з вицвілій норки, на антресолях вже котрий рік лежить шуба з потьмянілим хутром. Як можна реанімувати такі дорогі речі? Звичайно ж, пофарбувати хутро. До того ж зробити це можна і вдома.
Вам знадобиться
  • Для забарвлення хутра знадобиться:
  • -мех;
  • -фарби для волосся;
  • -расческа;
  • -розчин прального порошку.
Інструкція
1
Ідеально для фарбування вибирати колір фарби чорний, рудий або каштановий. Фарбувати також, як і волосся - перукарні пензликом. Профарбовуємо кожен волосок. Наносимо фарбу, рівномірно розподіляємо її гребінцем, щоб добре прокрасятся.
2
Витримати близько 40 хвилин. Потім хутро занурюємо в теплу воду з оцтом і полощіть.
3
Після прополасківанія потрібно акуратно просушити рушником і покласти на просушування. Кладемо, акуратно розтягнувши (щоб не порвати), хутром догори. Бажано приколоти шпильками до тієї поверхні, на якій поклали на просушку. Головне, враховувати, що хутро при фарбуванні в домашніх умовах дуже сідає.
4
Під час просушування дуже бажано розчісувати. Так хутро швидше буде сохнути і не зваляється. Ну от і все, тепер шубка або комір як нові і готові ще трохи послужити своїй господарці.
Зверніть увагу
Процес забарвлення досить тривалий. Так, наприклад, один рукав у шуби можна фарбувати приблизно години 2. Тому заздалегідь запасіться терпінням.
Корисна порада
Щоб після фарбування і прання хутро не вкляк, перед початком фарбування бажано змастити шкурку гліцерином.