Як усунути поганий запах. відіпрати в'ївся запах поту.

У квартирі завжди чимось пахне - підготовлювану їжею, різними духами, освіжувачі повітря та ін. Кожен будинок має свій запах , який іноді характеризує його мешканців. Але трапляється так, що запах в будинку не завжди приємний, від якого необхідно скоріше позбутися.
Вам знадобиться
  • - апельсинові та лимонні кірки;
  • - вата;
  • - ваніль;
  • - кава;
  • - мішечки з травами ;
  • - оцет;
  • - мило.
Інструкція
1
Спробуйте знайти і усунути джерело неприємного запах а - вимийте предмети меблів, виперіть річ або просто викинете те, що стало причиною появи духу. Відкрийте двері і вікна, провітріть квартиру кілька годин і запах повинен зникнути.
2
Якщо запах стійкий, і позбутися від нього за допомогою протягу не вдається, то використовуйте спеціальні мішечки з травами, які можна придбати в господарському магазині або в крамниці, де продаються косметичні засоби. Розкладіть мішечки по всій квартирі, і через деякий час приміщення наповниться приємним ароматом. Можна зібрати запашні трави, засушити їх і розвісити гілочки так, щоб їх було не видно.
3
Іноді неприємний запах може відбуватися з холодильника, шафок на кухні. Щоб позбутися його, протріть всі поверхні дезінфікуючими розчинами - вимийте всі шафки, полиці, прочистите вікна і підвіконня. Потім протріть все сухим рушником, натріть полки і дверці шафою свіжими лимонними або апельсиновими шкірками (їх можна розкласти по кухні). Таку генеральне прибирання слід влаштовувати час від часу. Запах в холодильнику можна нейтралізувати за допомогою шматочка вати, змоченого в міцно завареному кави або розчині з ваніллю - покладіть його в невелику чашечку і поставте на полицю в холодильнику.
4
Щоб позбутися запах а сигарет або іншого стійкого духу, можна скористатися поглинаючими властивостями кави. Придбайте пачку несмажених кавових зерен і злегка посмажте їх на сковорідці. Будинок наповниться приємним кавовим ароматом. Ви також можете заварити столову ложку натуральної кави в половині склянки води і розлити рідину в невеликі блюдечка, які ви розставите по кімнатах.
5
Якщо запах виходить з пральної або посудомийної машини, то допоможе одна неодружена завантаження - дайте апарату відпрацювати повний цикл без одягу або посуду.
6
Запах старих меблів можна усунути, обробивши всі кути, меблі, предмети губкою, змоченою в гарячому мильному розчині з невеликою кількістю оцту. Потім розріжте ароматні шматочки доброго мила і розкладіть їх між постільною білизною, по шафах, в полках з одягом.