Як робити вініли в nfs. need for speed world Як намалювати вінілом графіті.

Встановлювані на машину « вініли » - аналог аерографії - давно стали візитною карткою серії NFS. Нюанси розфарбовування автомобіля змінюються з виходом кожної нової частини, проте це аніскільки не утримує гравців від того, щоб раз за разом надавати авто яскраву індивідуальність і намагатися додати в продукт власні варіанти графіки.
Вам знадобиться
  • -BinTex;
  • -Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть BinTex. Відкрийте за допомогою програми файл vinyls.bin, що знаходиться в директорії Cars папку з назвою автомобіля. Вініли імпортуються індивідуально для кожного авто, тому, якщо ви хочете застосувати графіком до кількох машинам, то операцію доведеться повторити багаторазово. У списку ви можете вибрати будь-який файл, щоб експортувати з гри (наприклад, для ручної доробки) або, навпаки, додати будь викачане або створене зображення, відповідне по формату.
2
Щоб створити вініл вручну, відкрийте експортований файл за допомогою Adobe Photoshop. На будь-які питання, пов'язані з параметрами файлу відповідайте «Ні». Перед вами відкриється зображення, ви вільні його стерти і намалювати з нуля або просто відредагувати. Після завершення роботи змініть кольорову гаму, щоб зображення сприймалося коректно. Для цього відкрийте пункт меню Image -> Adjustments -> Channel Mixer. У вікні Output Channel виберіть значення Red і зменшите значення Red до нуля, а Blue, навпаки, до 100; для значення Blue потрібно зробити зворотну операцію - Blue присвоїти 0, Red - 100.
3
Збережіть зображення. У вікні збереження Photoshop поставте галочку напроти пункту Mip Maps і збережіть підсумок у форматі RGB (8 bit). Після цього збережіть додатковий файл-маску, затиснувши поєднання клавіш Shift + Ctrl + U або Alt + Shift + Ctrl + L. Нарешті, файли можна імпортувати в гру.
4
Аналогічна система редагування вінілів діє і в NFS Most Wanted. Програму BinTex в даному випадку замінює MWTex, а при збереженні зображення в Adobe Photoshop дещо змінюється набір параметрів: потрібно встановити галочки навпроти Border Color (1 texel), Quick Compress Method і 2D texture. Крім того, Mip Maps в цьому випадку повинні бути відключені.
5
В інших іграх серії система заміни вінілів або відсутня зовсім, або невиправдано ускладнена: так, наприклад, NFS World є онлайн-проектом, і вся графіка зберігається не на жорсткому диску, а завантажується з сервера при запуску продукту - міняти вініли безглуздо.