Як вибрати зарядку для акумулятора. Як зарядити акумулятор без зарядного пристрою.

Багато сучасні технічні пристрої, від стільникового телефону до автомобіля, не можуть обійтися без акумулятора . На його довговічність самим безпосереднім чином впливає якість зарядного пристрою - чим воно вище, тим більше прослужить акумулятор.
Інструкція
1
Звичайному споживачеві найбільш часто доводиться заряджати акумулятори для автомобілів і стільникових телефонів, іноді для фотоапаратів. Як правило, для стільникових телефонів використовується штатний зарядний пристрій, тому необхідності його правильного підбору не виникає. Якщо воно виходить з ладу, купується модель з аналогічним роз'ємом від того ж виробника. При виборі зарядного пристрою для пальчикових акумуляторів слід звертати увагу на відповідність їх розмірами наявних гнізд. Зовсім інакше йде справа з автомобільними акумулятора ми - щоб зробити правильний вибір, треба знати основні правила їх зарядки.
2
Слід знати, що практично всі сучасні автоматичні зарядні пристрої використовують комбінований метод зарядки. У цьому випадку спочатку підтримується на певному рівні струм заряду, потім - напруга. Це дозволяє заряджати акумуляторну батарею в максимально щадному режимі, не допускаючи перегріву електроліту або неповної зарядки акумулятора .
3
Ви повинні знати, що зарядні пристрої діляться на два типи: зарядно-передпускові і зарядно-пускові. Перші призначені виключно для підзарядки акумулятора , тому комплектуються відносно тонкими проводами. При їх використанні не обов'язково відключати акумулятор від бортової мережі автомобіля - досить просто підключити зарядний пристрій. Це особливо цінно для іномарок, в багатьох моделях яких небажано знеструмлюватиме мережу.
4
Зарядно-пускові пристрої працюють в двох режимах - зарядному і пусковому. З їх допомогою ви зможете не тільки заряджати акумулятор, але і заводити автомобіль, що особливо цінно взимку. При цьому в режимі зарядки слід від'єднувати акумулятор від бортової мережі, в іншому випадку можна пошкодити електроніку.
5
Вибираючи зарядний пристрій, зверніть увагу на зазначений у його паспорті зарядний струм - він повинен мати певний запас у порівнянні з зарядним струмом акумулятора . У цьому випадку ви не тільки при необхідності зможете без проблем зарядити акумуляторну батарею великої ємності, але й забезпечите зарядної апаратурі щадні умови роботи.
6
Уникайте пристроїв китайського виробництва - їх дешевизна не компенсує поганої якості. Заощадивши на покупці такого пристрою, ви можете досить швидко привести акумулятор в непридатність. Купуйте вітчизняні чи європейські моделі.
7
Вибирайте зарядний пристрій зі звичайною стрілочної шкалою. Можливо, воно виглядає не надто сучасно, зате дає точні свідчення. Світлодіодні шкали в цьому сенсі досить сильно програють.
8
Не забувайте про те, що не всі зарядні пристрої підходять до всіх акумулятора м. Перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з продавцем, після чого уважно прочитайте паспорт пристрою - воно має підтримувати використовуваний на вашому автомобілі тип акумулятора .
9
Уникайте використовувати саморобні зарядні пристрої - як правило, вони не забезпечують необхідного режиму зарядки акумуляторної батареї, що негативно позначається на терміні її служби.
У комплектацію мобільних комп'ютерів входить зарядний пристрій або блок живлення. Основна його мета - забезпечення ноутбука постійним струмом певної сили. Якщо даний елемент вийшов з ладу, його необхідно замінити аналогічним обладнанням.
Вам знадобиться
  • - інструкція до ноутбука.
Інструкція
1
Якщо зарядний пристрій вашого мобільного комп'ютера не працює або виконує свої функції некоректно, його необхідно терміново замінити. Дуже важливо розуміти, що неправильно працюючий блок живлення може привести до поломки акумуляторної батареї та інших елементів ноутбука. Вкрай небажано використовувати подібні зарядні пристрої. Вивчіть характеристики зламаного блоку живлення.
2
З'ясуйте його потужність, напруга, передане ноутбуку, і силу струму. Ці дані ви можете знайти в інструкції до мобільного комп'ютера. Краще для початку вивчіть наклейки, розташовані на самому блоці. Іноді в інструкціях може міститися неповна або неточна інформація.
3
Для запису характеристик використовуються спеціальні позначення: - Сила струму: 5 А; - напруга: 19 V; - потужність: 100 W.Обязательно уточніть каналів у роз'єму, що підключається до ноутбука. Зазвичай за внутрішнім кабелю передається позитивний заряд, а по зовнішньому - негативний. У вашому випадку може бути і зворотне розташування.
4
Спробуйте знайти ідентичний блок живлення. Для цього відвідайте офіційний сайт виробника і вивчіть список магазинів, де може бути присутнім даний товар. Якщо у вас не вийшло знайти оригінальний пристрій, то скористайтеся універсальними блоками живлення.
5
При виборі універсального елемента живлення особливу увагу зверніть на тип роз'єму. Він не повинен відрізнятися від коннектора оригінального зарядного пристрою. Ні в якому разі не використовуйте блок живлення, потужність якого менше ніж та, що вимагається для стабільної роботи ноутбука. У цьому випадку ви зіткнетеся з двома проблемами: акумулятор поступово вийде з ладу, а мобільний комп'ютер взагалі не буде працювати без цієї батареї.