Як підключити wifi мережу.

Сьогодні бездротові мережі WiFi стрімко набирають популярність, завдяки своїй універсальності, зручності використання і хорошій якості зв'язку. Практично у всіх великих торгових центрах, кафе, ресторанах, вокзалах і аеропортах є точки безкоштовного доступу WiFi, і люди користуються ними, виходячи в інтернет з власних ноутбуків. Підключитися до точки бездротового мережі на ноутбуці нескладно.
Інструкція
1
Перш ніж підключатися до мережі, з'ясуйте, чи є у вашому ноутбуці вбудований WiFi-адаптер. У більшості сучасних комп'ютерів такі адаптери є, і в них не потрібно нічого настроювати додатково для підключення.
2
Ваш ноутбук буде автоматично знаходити робочі точки доступу і пропонувати підключитися до них - безкоштовно, якщо точка загальнодоступна, або з вимогою пароля та оплати послуг мережі. Якщо ж у вас старий ноутбук, що не оснащений адаптером бездротової мережі, встановіть зовнішній Wifi-адаптер через USB.
3
Перебуваючи в зоні доступу мережі, спостерігайте за індикатором статусу адаптера. Якщо він світиться червоним, значить, у вас немає доступу до мережі. Якщо в нижній частині монітора ви бачите зелений екран - значить, ноутбук виконав з'єднання, і ви можете користуватися мережею .
4
В тому випадку, коли мережа не знаходиться, і ви бачите червоний індикатор, потрібно перевірити настройки з'єднання. Правою кнопкою клацніть на іконці з'єднання і відкрийте його властивості.
5
В розділі «Стан бездротової мережі» відкрийте вкладку «Стан» і натисніть кнопку «Сканування», щоб вручну просканувати з'єднання і знайти мережу. Якщо мережа буде знайдена таким шляхом, перевірте рівень сигналу і пошукайте в точці доступу те місце, де сигнал найбільш сильний.
6
Також в розділі «Властивості мережі» у вас повинні бути обрані рядки «Отримати IP-адресу автоматично" і "Отримати DNS-адреси автоматично».
7
Як тільки підключення буде виконано, і ноутбук під'єднається до мережі, відкрийте браузер і спробуйте вийти на будь-який сайт. Перевірте, з якою швидкістю працює мережа.
8
Зазвичай сучасні ноутбуки автоматично визначають ідентифікатор мережі в точці доступу, і вам не потрібно спеціально шукати мережу. Вона визначиться автоматично, і ви зможете користуватися всіма зручностями WiFi-мережі.