Як вивести крота з дільниці.

Якщо на своїй ділянці ви помітили розпушений купки землі, то вашими сусідами стали кроти. Від цих симпатичних звірів необхідно позбавлятися, адже одні наносять шкоду, пошкоджуючи коріння культурних рослин, з'їдаючи корисних черв'яків і руйнуючи клумби.
Вам знадобиться
  • - гас;
  • - бензин;
  • - лопата;
  • - камфора;
  • - часник;
  • - свіжа оселедець;
  • - вітряні вертушки;
  • - скляні пляшки;
  • - ультразвуковий відлякувач.
Інструкція
1
відлякаємо кротів за допомогою різкого запаху. Намочіть ганчірки в гасі, бензині або нашатирному спирті і опустіть їх в нори. Щодня міняйте ганчірки на свежесмоченние.
2
Купіть оселедець і залиште її в теплому місці на кілька днів. Розкопати входи в нори, покладіть в них стухшей рибу і засипте землею.
3
Подрібніть кілька головок часнику і змішайте його з камфорой у співвідношення 1: 1. Отриману суміш помістіть в нору і поряд з нею. Замість часнику можна використовувати лук.
4
Посадіть на своїй ділянці горох, боби, мімозу, часник, рябчик імператорський. Ці рослини мають запах, який кроти не переносять.
5
Кроти бояться ласку (хижа тварина сімейства куницевих) і, зачувши її стрекотіння, залишають територію. Завести ласку на своїй ділянці важко, але можна відтворити її звук. Вкопати в землю високі вітряні вертушки, які обертаючись від вітру, створюватимуть характерний гул.
6
Замість вертушок можна використовувати скляні пляшки. Вкопати їх по периметру ділянки під кутом 45 градусів, залишаючи шийку зовні.
7
Придбайте в господарському магазині відлякувач кротів. Цей прилад створює ультразвукові хвилі, змушуючи звірків покинути дільницю.
8
Якщо на ділянці завівся один кріт, то його можна виловити. Знайдіть вхід в нірку тваринного, трохи розкопати його і відійдіть в сторону. Кроти швидко реагують на руйнування свого житла і поспішають усунути неполадки. Через деякий час ви побачите помітне ворушіння під землею - це і є кріт. Швидко підкопати звірка лопатою і помістіть у відро. Віднесіть відловлену тварину подалі від будинку і відпустіть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_LbyKoEs6-A
Зверніть увагу
Не намагайтеся зруйнувати нори кротів. Звірки не підуть з ділянки, а навпаки вириють ще більше нір.
Корисна порада
Заведіть собак і кішок. Запах цих тварин здатний відлякати кротов.Разбросайте по ділянці нафталінові кульки. Крім кротів вони допоможуть відлякати гризунів і змій.
Якщо на вашому садовій ділянці стали раптово виростати купи переораної землі, а коренеплоди почали зникати з грядок, це означає, що у вас завелися кроти.На сьогоднішній день не існує універсального методу, який дозволив би позбутися кротів зі ста відсотковою ймовірністю, але є кілька найбільш дієвих способів, перепробувавши які ви напевно доб'єтеся успіху.
Інструкція
1
Практично в кожному великому магазині сільськогосподарських товарів продається ультразвукової відлякувач кротів . Принцип дії його полягає в тому, що прилад випускає низькочастотні звуки, які Крот переносят.Однако радіус дії такого приладу занадто малий, щоб охопити всі ходи, по яких переміщається кріт, і рідко дістає до його основного житла-комори. Тому відлякувач кротів допомагає далеко не в кожному випадку.
2
Кроти не переносять запах бензину. Тому позбутися кротів можна, якщо змочити в бензині ганчірки і, розкопавши підземні ходи крота, розкласти їх у кожному з ходов.Такой спосіб є досить дієвим лише за однієї умови: ви знаєте місце розташування кротів их ходів.
3
Посадити по периметру ділянки бобові рослини, наприклад, сочевицю, квасолю або горох - ще один ефективний спосіб вивести кротів , оскільки вони не переносять специфічних запах рослин даного сімейства.
4
Кроти не люблять гучних шумів. Вивести їх можна, встановивши на садовій ділянці кілька вітряків, які передаватимуть вібрацію і шум земле.Ізготовіть вітряк досить просто: взяти довгу палицю і урити її в землю на сорок-п'ятдесят сантиметрів, а до банки прив'язати порожні бляшані банки з-під пива. При пориві вітру банки будуть стукати один про одного і створювати шуми, які так не люблять кроти.Другой спосіб виготовлення вітряка ще простіше: на три чверті вкопані в землю порожні скляні пляшки, під кутом у сорок п'ять градусів.
5
Позбутися кротів можна, просто купивши мисливську собаку (найкраще-таксу), яка буде розривати нори і знищувати що живуть в них кротів .
6
Дотримуючись цих порад, ви напевно позбавитеся від кротів і садову ділянку радуватиме вас багатим урожаєм!
Корисна порада
Крім шкоди, що кроти заподіюють, пошкоджуючи коріння і коренеплоди рослин, ці тварини також приносять чимало пользи.Кроти розпушують землю, що дозволяє їй краще «дихати» і поглинати більше вологи. Також вони знищують велику кількість безхребетних шкідників, що живуть у ґрунті.