Як вибрати теплову електричну гармату.

Електричні теплові гармати - це потужні вентилятори для обігріву різних приміщень: складів, цехів, гаражів, кімнат і так далі. Також вони використовуються для просушки та вентиляції приміщень.
Інструкція
1
Виберіть, яку теплову пушку ви хочете: стаціонарну або пересувну. Для установки стаціонарної гармати потрібні монтажні роботи, а для роботи з мобільною тепловою гарматою досить прочитати інструкцію.
2
Оберіть вид теплової гармати: прямокутний або циліндричний. Гармати прямокутної форми в основному обладнані спеціальними нагрівачами у вигляді сітки. Такі гармати краще підходять для прогріву внутрішніх приміщень.
3
Моделі циліндричної форми обладнані нагрівальним елементом у вигляді спіралі. Такі гармати на виході дають велику температуру, що добре підходить для обігріву площі на відкритому повітрі.
4
Оберіть вид нагріву повітря: прямий і непрямий. Для опалення приміщень, в яких постійно знаходяться люди і тварини, підійдуть теплові гармати непрямого нагріву. В таких опалювачах є система відводу відпрацьованих газів.
5
В теплогенераторах прямого нагріву немає системи відводу газів. Їх використання рекомендується, наприклад, для просушки приміщень при проведенні ремонтних робіт.
6
Визначте, якої потужності вам потрібно електрична теплова гармата. У цьому вам може допомогти спеціальна формула розрахунку потужності теплової гармати. Для розрахунку вам потрібно знати: V - об'єм, що обігрівається в кубометрах, T - різницю температур між необхідною температурою всередині приміщення і поза ним в градусах Цельсія, K - коефіцієнт розсіювання. Коефіцієнт розсіювання або теплових втрат залежить від конструкції будівлі та рівня тепловтрат стін, який можна дізнатися зі спеціальної таблиці. Перемноживши три цих показника, ви отримаєте значення необхідної теплової потужності в кілокалорії на годину. Для визначення необхідної потужності теплової гармати в кіловатах поділіть отриману цифру на 860, так як 1 кВт = 860 ккал.
З приходом холодної погоди найбільш актуальним питанням стає обігрів приміщення, виділеного під торговельні або складські потреби. В останньому випадку для деяких продуктів необхідно витримувати певну температуру, якої можна домогтися за допомогою теплової гармати.
Інструкція
1
Складські приміщення досить важко прогріти повністю. В деяких випадках їх площа може бути до декілька сотень квадратних метрів. Тут відмінно впораються із поставленим завданням точкові інфрачервоні обігрівачі або теплові гармати. Ці пристрої можна умовно розділити на два підвиди: дизельні та газові.
2
Газова гармата призначена насамперед для висушування або обігріву стін будівлі під час будівельних робіт. У виробничих приміщеннях в якості обігрівача її можна використовувати лише при наявності гарної системи вентиляції. Лабораторії деяких підприємств забезпечені гарматами цього типу, але умовою такої співпраці є часта озонация і провітрювання приміщень.
3
Для газової гармати необхідно врахувати деякі умови, при яких можна гарантувати довголітню її службу. Камера отримання фінального продукту повинна бути з нержавіючої сталі, бажано купувати пристрій з механізмом регулювання подачі газу.
4
Тепер вам необхідно обчислити об'єм експлуатованого приміщення. Для цього потрібно помножити значення ширини, висоти і довжини стін. Отримане значення необхідно зафіксувати на аркуші паперу (для швидкого і правильного рахунку). В якості прикладу буде розглянутий випадок, коли необхідно прогріти приміщення 15х9х3м. Останнє значення - висота коробки будівлі. Обсяг кімнати складатиме 405 кубічних метрів.
5
Отримайте значення температури, яка зовні і всередині будівлі. Всередині приміщення необхідно підтримувати 20 градусів за Цельсієм, а зовні, наприклад, не більше -15 градусів. З більшої температури слід відняти меншу - вийде 35? C. В якості середнього значення розсіювання береться одиниця K = 1,5. Перемноживши всі дані, ви отримаєте цифру 21262,5 кКал/ч.
6
Перетворіть це значення в кіловати. Для цього помножте кількість кілокалорій на 0,001163 - вийде 24,72 кВт. Виходячи з цієї цифри, розраховується потужність теплової гармати. Якщо кімната або будівля припускають наявність часто відкриваються воріт або дверей, рекомендується додати ще кілька кіловат.