Як закачати фотографії.

Популярність і популярність iPad, випущеного не так давно компанією Apple, досягла максимуму - сьогодні мати такий пристрій мріють багато, а ті, хто вже є його щасливими власниками, отримують масу задоволення від використання iPad і досліджують його численні можливості. Одна з багатьох функцій, якою володіє iPad - це перегляд фотографій в необмеженій кількості. Щоб переглядати фото на iPad, їх потрібно закачати на пристрій, і в цій статті ми розповімо про те, як це зробити.
Інструкція
1
На персональному комп'ютері, звідки ви збираєтеся скопіювати фотографії , створіть папку, в яку ви помістіть все фото, які повинні бути перенесені на iPad.
2
Скопіюйте папки з фотографіями в створену директорію, після чого підключіть iPad до комп'ютера через USB-кабель.
3
Відкрийте програму iTunes, що дозволяє керувати мультимедіа-контентом на iPad. Відкрийте вкладку «Фотографії», що відноситься до вашого пристрою, а потім виберіть папку, в яку ви скопіювали підготовлені до завантаження фотографії .
4
Позначте галочками ті папки і ті фотографії , які ви хочете завантажити вибірково з директорії, або, якщо ви хочете завантажити директорію цілком, виберіть всі її елементи.
5
Натисніть кнопку «Застосувати», і фотографії захитаються в iPad з вашого комп'ютера. В будь-який момент ви можете докачать додаткові фотографії та зображення точно таким же способом.
6
Видаляти фотографії в iPad так само просто, як закачувати. Для цього вам знову потрібно під'єднати iPad до комп'ютера і відкрити iTunes, після чого зайти у вкладку фотографій і видалити непотрібні фото і папки, виділивши їх галочками.
7
При синхронізації iPad з iTunes фотографії та замерзання. Після видалення або додавання фотографій в iPad, ви можете за допомогою iTunes подивитися, скільки вільного місця залишилося у вашому пристрої, і скільки місця зайняли завантажені фотографії .