Як захопити відео.

У роботі з відеоматеріалами немаловажним є вміння виконувати захоплення відео для його подальшої обробки та використання в відеомонтаж, різних роликах, кліпах і презентаціях. Для захоплення існує маса програм, як більш професійних, так і зовсім простих, але в більшості випадків для якісного захоплення відео з різних пристроїв буде достатньо звичайної програми, вбудованої в Windows XP - Windows Movie Maker.
Інструкція
1
Запустіть Movie Maker і на панелі меню відкрийте вкладку «Вид», а потім відкрийте «Параметри». У параметрах вкажіть папку або каталог, куди повинні згодом зберігатися ваші відеофайли, а потім зніміть галочку у пункту "Автоматично створити кліпи», щоб програма не почала без дозволу розбивати ваше відео на частини.
2
У нижній частині вікна роботи з відео знайдіть випадаючий список з кодеками - виберіть відповідний кодек для кодування вашої відеозапису при захопленні. При підключеної цифрової камері найкраще вибрати кодек DV-AVI.
3
Після вибору кодека почніть захоплення відео, керуючи цифровою камерою безпосередньо за допомогою засобів Movie Maker. Уважно стежте за вікном попереднього відео, щоб відзначити початок і кінець кожного відрізка відео для захоплення.
4
Після того, як захоплення буде вироблений в потрібній кількості фрагментів, отримані відеозаписи збережуться в ті каталоги, які ви попередньо вказали в налаштуваннях.
5
Відео, скодірованное і захоплене в Movie Maker, відрізняється форматом DV Type-2. Цей формат універсальний і може відтворюватися практично в будь-якому відеоплеєрі і відеоредакторі, який ви можете використовувати для подальшої коректури та обробки запису.
6
Єдиний мінус Movie Maker в порівнянні з більш професійними програмами полягає в тому, що вам доведеться вручну відзначати моменти, коли потрібно включати і вимикати камеру, якщо ви хочете захопити відео по частинах, а не цілком.
7
Програма не вміє автоматично ділити відео на частини, і тому вам доведеться зробити це вручну. Проте, захоплювати відео в Movie Maker може навчитися навіть початківець користувач, і цей спосіб є найпростішим і доступним.