Як зупинити лімфу.

Деякі хвороби (трофічні виразки, набряки ніг, в результаті яких утворилися тріщини на шкірному покриві, а також перенесені травми) супроводжуються таким неприємним явищем: з ураженої області постійно виділяється рідина (лімфа). Як можна зменшити або зовсім зупинити витікання лімфи?
Вам знадобиться
  • - розчин марганцевокислого калію;
  • - еластичний бинт;
  • - спиртова настоянка календули;
  • - лікарські засоби;
  • - еластичний бинт.
Інструкція
1
Насамперед, обов'язково зверніться за консультацією до кваліфікованого лікаря. Оскільки обрана методика лікування напряму залежить від причини, що викликала закінчення лімфи. Наприклад, якщо ранки утворилися в результаті набряків, викликаних, у свою чергу, ішемічною хворобою серця, то лікар майже напевно пропише сечогінні засоби, щоб максимально зменшити набряки і, відповідно, знизити навантаження на серцево-судинну систему.
2
Застосовуйте пов'язки, змочені блідо-рожевим розчином марганцевокислого калію. Їх краще всього зробити з марлі. Можна змочити в розчині бинт і обмотати навколо пошкодженої ділянки. Тримайте до тих пір, поки пов'язка не висохне. Потім зніміть і замініть нової. Розчин марганцівки знезаражує і осушує ранку.
3
Якщо з якоїсь причини важко придбати марганцевокислого калій, замініть його спиртовою настоянкою календули або іншій лікарській трави. В крайньому випадку, використовуйте для змочування марлі чистий спирт (краще розбавлений кип'яченою водою).
4
За призначенням лікаря приймайте лікарські засоби, що сприяють зміцненню стінок кровоносних судин і підвищення їх еластичності. Хороший ефект дає регулярне змазування шкіри троксевазіновой маззю або аналогічними препаратами.
5
Щоб зменшити набряки нижніх кінцівок (і, відповідно, закінчення лімфи), застосовуйте еластичний бинт. Дуже ефективно і такий засіб: сидіти, поклавши ноги на підставку (чим вище, тим краще). Під час сну (або відпочинку в положенні лежачи) рекомендується класти під ноги яке-небудь піднесення, наприклад, валик. Взагалі, намагайтеся максимально знизити навантаження на ноги. Підняття і перенесення ваги категорично протипоказана.
6
В окремих випадках, наприклад, при ускладненнях, що виникли після трофічних виразок, потрібно тривале лікування в умовах стаціонару. Якщо вам запропонують це - не відмовляйтеся! Оскільки в повній мірі здійснити таке лікування вдома навряд чи можливо.