Як знизити витрату масла.

Досить неприємно виявити, що масло стало швидко спадати. Щоб нормалізувати витрата моторного масла, необхідно виявити причину його швидкого спадання і вжити термінових заходів щодо її усунення.
Вам знадобиться
  • - масляний датчик
  • - масляний фільтр
  • - герметик
  • - сальники
  • - литол
Інструкція
1
Підбираючи масло, враховуйте всі вимоги та рекомендації виробника автомобіля. Не використовуйте масло, яке розроблено торік, для мотора, випущеного 9 років тому. Підбирайте краще випускається вже в ті роки «класику», схвалену виробником.
2
При заміні масла стежте за тим, щоб не перелити його. Навіть невелике збільшення кількості масла щодо норми призводить до збільшення його робочого тиску. В результаті зростає навантаження на прокладки і сальники, і вони піддаються швидкого зносу.
3
Не допускайте тривалого (більше 2-3 тижнів) простою автомобіля. Якщо його довго не заводити, масло стікає в піддон картера, а прокладки і сальники через відсутність мастила розсихаються. Хоча б раз на 1-2 тижні заводите автомобіль і прогрівайте мотор.
4
Часто причиною швидкого витрата а масла є його витік. При виявленні течі масляного датчика негайно його замініть. В іншому випадку, підвладна процесу старіння растрескавшаяся діафрагма в датчику лопне і в будь-який момент все масло під тиском насоса витече назовні.
5
Якщо масло тече з-під масляного фільтра, затягніть його тугіше або замініть, оскільки, як це часто буває, він може виявитися бракованим або не підходити по стандартам до двигуна.
6
Якщо стався удар піддоном картера про нерівність дороги, він міг потягнутися на болтах. Щоб ліквідувати виниклу в результаті цього витік масла, зніміть піддон, відрихтуйте і, змастивши герметиком, встановіть на місце. Болти кріплення піддону затягуйте рівномірно, щоб не зламати або не зірвати їх.
7
Щоб усунути текти сальника колінчастого вала, зніміть коробку передач, зчеплення (якщо є) і маховик. Виймаючи старий сальник, намагайтеся не подряпати поверхню вала, яку потім очистіть ганчіркою. Вставте новий сальник. «Литол» дозволить забезпечити захист кромки сальника від подряпин і послужить мастилом.