Як понизити пульс. понизити швидкість серцебиття.

Пульс може змінюватися з віком у велику сторону, але сильне відхилення від норми небезпечно для життя та здоров'я. Зазвичай люди з серцево-судинними захворюваннями перебувають на обліку в лікарні і періодично проходять медичний огляд і діагностику роботи серця. Якщо у вас раніше все було нормально і раптом підскочило серцебиття, можна спробувати знизити його в домашніх умовах.
Інструкція
1
Випийте слабкий чай з молоком. Краще допомагає зелений, він регулює серцебиття і тиск.
2
Виміряйте тиск. Найчастіше підвищене серцебиття зустрічається на пару з високим тиском. Якщо вас ці симптоми мучили і раніше, то прийміть таблетку для зниження тиску, можливо, що і пульс прийде в норму.Таблетку можна прийняти тільки в тому випадку, якщо вам лікар прописав певний препарат і схему лікування. Різке зниження тиску може спровокувати інсульт (крововилив у мозок).
3
З легких препаратів: валокордин, валосердін, корвалол, валеріана, пустирник. Приймати як написано в анотації.
4
Можна лягти і набагато відпочити. Якщо ви до цього активно займалися справами, то ритм повинен знизитися, і ви відчуєте себе набагато краще.
5
Якщо у вас часто підвищується серцебиття, займіться спортом. Запишіться в спортзал, тренер підбере щадну програму, яка сприятиме підтриманню серцевого м'яза.
6
Обмежте вживання жирного, гострого, мучного та солодкого. Підвищений рівень холестерину в крові призводить до розладу серцевого ритму, яке найчастіше зустрічається у повних людей.
7
Підвищений пульс - тривожний сигнал, який свідчить про серцево-судинних розладах. Займатися самолікуванням не можна - підібрати комплексну терапію зможе тільки лікар. Зверніться до лікарні і пройдіть повне обстеження у кардіолога, а іноді і у ендокринолога. Після отримання результатів, вам випишуть препарати та схему їх прийому, яка в найкоротші терміни призведе пульс в норму.