Як додати сторінку на сайт.

Для досвідченого користувача інтернету зазвичай не є проблемою додавання на сайт нових сторінок або видалення втратили актуальність. Але в тому випадку, якщо з сайт ом доводиться працювати людині, не досвідченому в цій справі, зміна кількості сторінок і їх вмісту може стати для нього досить складним завданням.
Інструкція
1
Більшість сторінок на сайт ах мають розширення * .html, * htm або * .php. Подивіться, яке розширення мають сторінки вашого сайт а - нову сторінку треба буде зробити точно з таким же.
2
Для додавання сторінки на сайт вам необхідно мати повноваження адміністратора. Метод управління сайт ом залежить від того, на якому ресурсі він знаходиться. Якщо це самостійний проект, що знаходиться на платному або безкоштовному хостингу, то всі роботи з налаштуванням сайт а виробляються з панелі управління. Доступ до панелі - логін і пароль - ви отримуєте під час реєстрації ресурсу.
3
Для додавання сторінки вам знадобиться будь html-редактор. Наприклад, Cute Html - це простий і дуже зручний редактор з підсвічуванням синтаксису. Запустіть редактор, у вікні, з'явиться заготовка майбутнього коду. Виділіть всі рядки і видаліть, вам вони не потрібні.
4
Відкрийте через панель управління сторінку вашого сайт а, найбільш схожу на ту, яку ви хочете додати. Скопіюйте її html-код. Потім вставте його у вікно редактора і збережіть з потрібним вам назвою. Наприклад, якщо остання сторінка вашого сайт а мала адресу виду: http://мой_ сайт .ru/12.html, то збережіть створену сторінку як 13.html.
5
Тепер вам необхідно змінити код і вміст створеної сторінки потрібним чином. Зручніше і набагато швидше правити саме скопійоване сторінку з уже готовим шаблоном, ніж створювати нову з нуля. Вам залишається лише змінити меню, навігацію і наповнити сторінку потрібним контентом. Почніть з навігації: подивіться, куди ведуть посилання, відповідні тим чи іншим натисканням кнопки або рядках меню, і подправьте їх потрібним чином. Якісь рядки залишаться недоторканими, в якихось треба буде змінити назву і вставити потрібні адреси переходу.
6
Після зміни навігації збережіть сторінку окремим файлом - наприклад, як 13.1.html. При кожному подібному зміні зберігайте сторінку з новою назвою. У випадку помилки це дозволить вам повернутися до останньої збереженої сторінці і продовжити роботу.
7
Налаштувавши навігацію, переходите до вмісту сторінки. Зверніть увагу на теги, застосовувані для форматування тексту. Якщо вам треба просто поміняти текст, акуратно видаліть його з коду, залишивши теги. Потім вставте на місце видаленого тексту новий. Ви в будь-який момент можете подивитися результат ваших дій, натиснувши в редакторі кнопку перегляду. Створена сторінка відкриється в браузері, встановленому в вашій системі.
8
Якщо ви плануєте розмістити на сторінці малюнок, помістіть його на сайт в одну з папок, а на засланні в коді сторінки пропишіть шлях до цього файлу. Враховуйте те, що при перегляді створюваної сторінки в браузері посилання на малюнки не будуть працювати, якщо ви не підключені до інтернету.
9
Після того як сторінка буде створена, збережіть її під потрібним ім'ям і викладіть через панель управління на сайт , в папку до інших сторінок. На цьому робота ще не закінчена - вам необхідно підправити ті сторінки сайт а, з яких буде здійснюватися перехід на нову сторінку. А саме, зробити відповідні рядки для переходу в меню.
10
Якщо сторінки сайт а мають розширення * .php, то вчините так: в редакторі зберігайте код як * .html. Після того як сторінка буде створена, змініть її розширення на * .php і викладіть на сайт .
11
У тому випадку, якщо ваш сайт створений за допомогою безкоштовного конструктора сайт ов - наприклад, такого, як Ucoz, додавання нових сторінок і їх редагування здійснюється через меню даного сайт а. Відкрийте панель керування, уважно вивчіть її опції, і ви знайдете всі необхідні інструменти. У разі виникнення питань зайдіть на форум техпідтримки використовуваного вами сервісу.