Як поміняти лампочки підсвічування. Які світлодіоди використовуються в автомагнітолах.

Різнокольорові лампочки і світлодіоди використовуються для підсвічування індикаторів і клавіатур в телефонах, плеєрах, автомагнітолах. Якщо колір підсвічування користувачеві не подобається, джерело світла можна замінити на інший.
Інструкція
1
Повністю вимкніть пристрій, який потрібно доопрацювати, від джерел живлення, а також від інших пристроїв, до яких воно приєднане. Якщо прилад містить знімний акумулятор, видаліть його. Так само поступите і з картою пам'яті і SIM-картою.
2
Для розбирання пристрою використовуйте набір спеціальних викруток, підходящих до гвинтів з нестандартною формою шліца. Не намагайтеся вивернути ці гвинти звичайними викрутками: якщо шліци пошкодити, розібрати пристрій стане неможливо.
3
Розбираючи прилад, запам'ятовуйте, що і в якій послідовності ви видаляли. Гвинти складайте в баночку або прикріплюйте до магніту. Замалюйте, який з гвинтів де знаходився. Якщо ви розбираєте телефон в корпусі форм-фактора «слайдер» або «розкладачка», постарайтеся знайти на спеціалізованих сайтах інструкцію з його розбиранні, бо її порядок не завжди буває інтуїтивно зрозумілим. Якщо прилад обладнаний незнімним акумулятором, на час вимкніть його.
4
Не намагайтеся замінити ті світлодіоди, які підсвічують дисплей телефону - видаливши з нього вузол підсвічування, її рідко вдається встановити назад. SMD-світлодіоди, підсвічують клавіатуру, замінюйте за допомогою мініатюрного паяльника. Дотримуйтесь полярності їх включення. У приладі, де підсвітка здійснюється лампочками, якщо вони не перегоріли, для зміни кольору буває достатньо просто змінити кольорові ковпачки. Перегорілі ж лампи замінюйте, не звертаючи уваги на полярність. Не допускайте при цьому коротких замикань. Люмінесцентні та електролюмінесценцій джерела світла самостійно при відсутності досвіду замінювати не намагайтеся.
5
При наявності незнімного акумулятора знову підключіть його, дотримуючись полярності. Зберіть пристрій в зворотному порядку. Встановіть знімний акумулятор, SIM-карту і карту пам'яті. Перевірте прилад на працездатність.
Зверніть увагу
Люмінесцентні та електролюмінесценцій джерела світла харчуються високою напругою.