Як змінити реєстрацію.

Зміна реєстраційних даних користувача по-різному здійснюється в операційній системі комп'ютера і різних соціальних мережах. Кожен конкретний сервіс вводить свої власні обмеження.
Інструкція
1
Викличте основне меню операційної системи натисканням кнопки «Пуск» для здійснення процедури зміни реєстраційних даних користувача і перейдіть в розділ «Виконати». Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" для запуску утиліти редактора системного реєстру і авторизуйтесь виконання команди, натиснувши кнопку OK. Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion і визначте ключі RegisterdOwner і RegisteredOrganization. Змініть значення знайдених параметрів на бажані і завершите роботу інструменту редактора. Перезавантажте комп'ютерну систему для застосування обраних змін.
2
Відкрийте стандартне вікно програми ICQ для виконання операції редагування даних користувача і розгорніть Main Menu. Вкажіть команду View/Change My Details і виберіть необхідні параметри: - Personal Info - для зміни особистих даних; - ICQ Details/Email - для зміни реєстраційних даннихВнесіте необхідні поправки. Підтвердіть зберігання та застосування досконалих змін натисканням кнопки Apply.
3
Відкрийте свою поштову скриньку для здійснення процедури зміни реєстраційних даних сервісу KM.RU і виберіть опцію "Налаштування". Розгорніть посилання «Реєстраційні дані» і введіть значення імені облікового запису та пароля користувача у відповідні поля запиту сервісу. Дана дія приведе до перенаправлення на сторінку редагування даних.
4
Розкрийте ліву панель «Мої установки» для виконання операції зміни реєстраційних даних соціальної мережі «В Контакте» і перейдіть в розділ «Загальні». Виберіть необхідні параметри редагування: «Змінити пароль» або «Змінити ім'я» і внесіть необхідні зміни. Вкажіть номер свого мобільного телефону для отримання коду підтвердження і введіть його у відповідне поле. Слід враховувати, що зміни вступають в силу тільки після схвалення адміністратором сайту.