Як додати модуль на сайт.

Додавання нового модуля або копії вже існуючого на сайт не представляє особливих складнощів для користувачів Joomla, завдяки зручним налаштувань адміністраторській панелі. Вона забезпечує простоту застосування й автоматизацію вибраної операції.
Інструкція
1
Здійсніть вхід в адміністраторську панель стандартним способом і розкрийте меню «Розширення» верхній панелі інструментів для ініціації здійснення процедури додавання нового або копії вже існуючого модуля на свій сайт . Викличте діалогове вікно «Менеджера модулів» і скористайтеся кнопкою «Створити» для проведення необхідної операції. Створіть призначений для додавання модуль і розкрийте його кліком миші на рядок з назвою.
2
Введіть бажане значення імені створюваного модудя в полі «Тема» і застосуєте прапорці на полях «Показати заголовок» і «Включено». Вкажіть бажану позицію розміщення компонента в спадному меню рядка «Позиція» і пам'ятайте, що даний параметр дозволяє створення непредустановленного значення. Виберіть необхідні налаштування доступності створюваного модуля для відвідувачів сайт а в випадаючому меню поля «Доступ» або скористайтеся можливістю автоматичної конфігурації за замовчуванням, вибравши команду «Вибрати всі пункти меню».
3
Ще раз розкрийте меню «Розширення» верхній панелі інструментів вікна програми і викличте інструмент «Менеджер плагінів». Розгорніть меню утиліти і вкажіть пункт Content - Load Module. Розкрийте створений модуль лівим кліком миші на рядок його назви розгорніть діалог «Параметри» у правій області вікна менеджера. Застосуйте прапорець на полі «Включити плагін» і вкажіть пункт «Немає обрамлення» в спадному каталозі рядки «Стиль». Збережіть зроблені зміни натисканням кнопки «Зберегти» у верхній панелі інструментів вікна утиліти.
4
Перейдіть на сторінку, що підлягає додаванню створеного модуля, і вставте значення loadposition сохраненное_імя_созданного_модуля в бажане місце розміщення компонента. Переконайтеся в тому, що використовувалася посилання, яка не має itemid, що визначає обраний пункт меню і не використовуйте сторінки, пов'язані виключно змістом - посилання на інші матеріали, посилання з категорій. Можливість призначення модуля на обрану станицю безпосередньо пов'язана з існуванням itemid!