Як збільшити дальність промальовування.

Діяльність промальовування текстур - це термін, який застосовується в комп'ютерних іграх. Зручно, коли гравець заздалегідь бачить попереду себе поступово з'являються нові об'єкти. Якщо оновлення відбувається занадто пізно, необхідно збільшувати дальність промальовування, яка може залежати не тільки від налаштувань, а й від якісних характеристик відеокарти.
Інструкція
1
На продуктивність будь-якої гри впливають настройки графіки. Перед тим як почати налаштування гри, поставте мінімально прийнятний дозвіл, а Resource Cache, навпаки, на максимум.
2
Поставте ті версії шейдеров, які у вас підтримуються. Повзунками поміняйте настройки в опціях « Діяльність великих об'єктів», « Діяльність малих об'єктів» та «Деталізація».
3
Рухайте повзунками, поки не досягнете потрібної дальності промальовування. Також зверніть увагу на «Якість тіней» і «Якість рослинності». Не ставте повзунки на мінімум або максимум. На мінімумі тіней не буде взагалі, а на максимумі тіні будуть відкидати навіть дрібні об'єкти, що не дуже зручно під час битви. Останнім відрегулюйте в середнє положення якість текстур.
4
В папці гри знайдіть каталог INI. В ньому розташовані ini-файли. Видаліть вміст logo.ini, в якому зберігаються стартові рекламні ролики, помилки та інші проблеми, які можуть гальмувати хід гри.
5
Перейдіть до файлу ge3.ini. Займіться налаштуванням графіки. Поміняйте значення в рядках VegetationAdmin.Quality = high і Vegetation Admin.View Range = 3500.0. Вони відповідають за дальність і якість промальовування трави і можуть мати значення high, med і low.
6
В рядку Animation.Max Rag Dolls = 999 зазначено кількість анімацій, яке може бути одночасно промальовано движком. Діяльність промальовування об'єктів змініть в рядках: - Distance High.fFar Clipping Plane_High = 10000.0; - Distance High.fFar Clipping Plane_Medium = 8000.0; Distance High.fFar Clipping Plane_Low = 6000.0; - Distance Low.fFar Clipping Plane Low Poly Mesh_High = 100000.0; - Distance Low.fFar Clipping Plane Low Poly Mesh_Medium = 45000.0; - Distance Low.fFar Clipping Plane Low Poly Mesh_Low = 20000.0. Тут можна встановити дальність огляду в кілька разів більше, ніж в меню самої гри.
7
Поміняйте дальність промальовування на модов. Завантажити їх можна на різних інтернет-ресурсах. Скопіюйте файли мода в каталог з грою. Якщо такі файли вже існують, замініть їх. Моди виправляють помилки ігри і роблять графіком краще.
Зверніть увагу
Виставляйте настройки гри відповідно до даних вашої відеокарти. Якщо карта слабка, то поліпшені настройки відео будуть завантажувати її і приведуть до загального гальмування гри.
Корисна порада
Погана дальність промальовування може також залежати від неправильно встановлених драйверів на відеокарту, а також від слабких її технічних характеристик. В цьому випадку для вирішення проблеми слід зменшити налаштування гри, щоб розвантажити процесор.
Сучасні автомобілі комплектуються якісною світлотехнікою, яка забезпечує хороший огляд, а значить, безпечний рух в темний час доби. Але якщо автомобіль старий, дальність освітлення дорожнього полотна штатними фарами може виявитися недостатньою. Ряд заходів щодо збільшення дальності світла фар допоможуть виправити ситуацію.
Вам знадобиться
  • - інструкція по експлуатації автомобіля
  • - полірувальна машинка
  • - абразивний матеріал на тканій основі з поролоновою підкладкою Abralon (зернистістю 600, 1000, 2000 4000)
  • - поліроль для доведення Polish-2000
  • М'яка ганчірочка та малярний скотч
Інструкція
1
Найбільш ймовірна причина зниження дальності світла фар полягає в їх неправильному регулюванні. Налаштувати фари можна в самостійно або звернувшись в автомайстерню, де їх налаштують за допомогою спеціальних оптичних приладів. Для самостійного налаштування необхідно припаркувати повністю заправлений і споряджений автомобіль на рівному майданчику. Розмістіть екран розміром розміром два на один метр на відстані п'яти метрів від переднього бампера, перпендикулярно поздовжньої осі машини. Проведіть на екрані горизонтальну лінію на висоті середини фар автомобіля. Другу лінію проведіть нижче на 75 сантиметрів. Послідовно, спочатку для лівої фари (права відключена або закрита), а потім для правої (ліва не світить) налаштуйте світловий пучок. Розташування регулювальних гвинтів описано в інструкції з експлуатації автомобіля.
2
При експлуатації автомобіля фари постійно піддаються ударам дрібних каменів і піску, в результаті чого на них з'являються подряпини і відколи. Потім в ці дефекти потрапляє бруд, вимити яку неможливо. Скло «мутніє», яскравість світла падає. Для того щоб повернути колишню прозорість його необхідно замінити або відполірувати. Зробити це можна в домашніх умовах самостійно, або в автосервісі. Перший шлях кращий, якщо Світлорозсіювачі виконаний з плексигласу. Полірування скляного ліхтаря краще довірити професіоналам, оскільки без спеціального інструменту та полірувального матеріалу це тривалий і трудомісткий процес, а результат може виявитися незадовільним.
3
Ретельно отмойте фару. Перед поліруванням зніміть або заклейте малярським скотчем решітку радіатора, бампер і капот навколо фари. Навіть якщо працювати дуже акуратно, великий ризик подряпати кузовні деталі. Можна зняти фари, і працювати з ними окремо, але в такому випадку необхідно їх надійно зафіксувати. Послідовно обробіть фару шліфувальними кругами із зернистістю 600, 1000, 2000, 4000. Перед обробкою змочіть їх водою. Кожен етап повинен зайняти дві-три хвилини. Не допускайте перегріву поверхні скла. Значне підвищення температури призведе до його необоротного помутніння. Далі промийте фару водою, нанесіть поліроль для доведення і втирайте її круговими рухами до досягнення дзеркального блиску. Це повинно зайняти не більше 15 хвилин. В результаті поверхня фари буде відновлена до заводського стану, а яскравість світла зросте на 40% і більше.
4
Встановіть додаткові фари. Згідно вимогам ГОСТ 8769-75 вони повинні бути встановлені не вище основних, але на відстані не менше 250 мм від дорожнього полотна. Налаштування додаткових фар виконується так само, як і основних. Перед покупкою переконайтеся в тому, що потужності генератора вистачить для постійної роботи додаткового навантаження.
Зверніть увагу
Самостійна установка так званих "ксенонових" ламп замість звичайних заборонена правилами дорожнього руху.