Як дозволити вхід.

Дозвіл входу в операційну систему Windows XP без парольного захисту досить часто використовується користувачами, хоча це і призводить до зниження захищеності комп'ютера. Експерти не рекомендують подібну дію, якщо мова не йде про єдиний користувача системи.
Інструкція
1
Викличте основне меню системи Windows версії XP натисканням кнопки «Пуск» для ініціації процедури вирішення входу користувача без пароля і перейдіть в діалог «Виконати». Введіть значення controluaserpasswords2 в рядку «Відкрити» і підтвердіть виконання команди, натиснувши кнопку OK.
2
Зніміть прапорець на полі «Вимагати введення імені користувача і пароля» в діалоговому вікні «Облікові записи користувачів» і підтвердіть зроблені зміни натисканням кнопки «Застосувати». Авторизуйтесь виконання обраної команди введенням пароля адміністратора в рядку «Пароль» в наступному діалоговому вікні і повторіть це ж дію в поле «Підтвердження».
3
Двічі підтвердіть застосування збережених змін натисканням кнопки OK для завершення операції та закриття всіх відкритих вікон або поверніться в діалог «Виконати» для здійснення альтернативної процедури скасування парольного входу в систему. Внесіть значення regedit у полі «Відкрити» для запуску утиліти «Редактор реєстру» і підтвердіть виконання команди натисканням фнукціональной клавіші Enter.
4
Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersionWinlogon і викличте діалогове вікно властивостей ключа DefaultUserName подвійним кліком миші. Введіть свій пароль адміністратора і авторизуйтесь дію натисканням кнопки OK. Розкрийте діалогове вікно властивостей ключа DefaultPassword подвійним кліком миші і внесіть значення пароля адміністратора в рядок «Значення». Підтвердіть свої повноваження натисканням кнопки OK і розгорніть ключ AutoAdminLogon подвійним кліком миші. Надрукуйте значення 1 в рядку «Значення» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK.
5
Завершіть роботу утиліти редактора і виконайте перезавантаження системи для застосування досконалих змін. Дана дія приведе до автоматичного входу користувача. Зверніть увагу на те, що формат ключа DefaulUsename комп'ютера, що входить в домен, повинен виглядати як імя_доменаімя_пользователя.
Одним з найбільш атакованих портів персонального комп'ютера є порт 445, саме на нього найчастіше "ломляться" різні віруси і черв'яки. Пов'язано це з тим, що він використовується при зверненні до віддалених систем для передачі даних по мережі. В цілях безпеки цей порт можна закрити, за цим же міркувань закривається і порт 135.
Інструкція
1
Закриття порту 445.Откройте головне меню Windows «Пуск» і натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер», у випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Властивості».
2
У вікні «Властивості системи», перейдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв», яка знаходиться в однойменній групі.
3
Відкриється вікно «Диспетчер завдань». У пункті меню «Вид» виберіть пункт «Показати приховані пристрої», в результаті будуть відображені пристрої, які за умовчанням не видно користувачеві.
4
Відкрийте групу «Драйвери пристроїв не Plug and Play» і виберіть пристрій «NetBios через TCP/IP». У вікні «Властивості: NetBios через TCP/IP» перейдіть у вкладку «Драйвер», в розділі «Автозавантаження» виберіть «Відключено» та натисніть кнопку OK.
5
Закрити порт 445 можна і через редактор реестра.Откройте меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати ...», у вікні, введіть команду Regedit та натисніть кнопку OK.
6
В результаті буде запущена утиліта «Редактор реєстру». В меню «Правка» виберіть пункт «Знайти ...» і в рядку пошуку введіть TransportBindName. Натисніть «Знайти далі».
7
Буде розкрита гілка реєстру, що містить шуканий параметр. Відкрийте параметр TransportBindName подвійним клацанням правою кнопкою миші і видаліть його значення.
8
Закриття порту 135.Запустіте утиліту «Редактор реєстру» і знайдіть у ньому параметр з ім'ям EnableDCOM. Відкрийте властивості знайденого параметра і надайте йому значення «N».
9
Відключити порт 135 можна через «Службу компонентів». Для цього, в меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати ...» і введіть рядок Dcomcnfg.exe.В лівій частині вікна виберіть рядок «Служби компонентів». У правій частині вікна виділіть значок «Комп'ютери», на панелі інструментів натисніть кнопку «Налаштування мого комп'ютера».
10
Відкрийте вкладку «Властивості за замовчуванням» і зніміть галочку «Дозволити використовувати DCOM на цьому комп'ютері». Перезавантажте комп'ютер, порт 135 буде закритий.