Як зробити статус невидимим.

Способи набуття невидимості давно і добре відомі - шапка-невидимка, заклинання невидимості і спеціальний засіб ім. Герберта Уеллса. Але інтернет-реальність - це інший світ і соціальна мережа «ВК онтакти» передбачає використання нових методів.
Інструкція
1
Скористайтеся найбільш простим і універсальним способом набуття невидимості на сайті «ВКонтакте» - здійсните вхід в систему стандартним способом і перейдіть в розділ «Приватні повідомлення». Не слід нічого робити протягом 15 хвилин - час, необхідний для тайм-ауту і зникнення статусу «У мережі» - і ні в якому разі не відкривайте сторінку profile.php. Після цього можна вільно переміщатися по будь-яким сторінкам, за винятком свого профілю і основних сторінок профілів інших користувачів.
2
Запустіть браузер Opera і розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна програми. Перейдіть в пункт «Налаштування» і виберіть опцію «Додатково». Розгорніть посилання «Мережа» і зніміть прапорець на полі «Включити автоматичне перенаправлення». Створіть нову вкладку і здійсните вхід на свою сторінку в соціальній мережі «В контакті» стандартним способом з введенням імені облікового запису та пароля. Дочекайтесь появи повідомлення про помилку і перейдіть на довільно обрану сторінку сайту, за винятком profile.php. Поверніться в діалогове вікно налаштувань мережі браузера «Мережа» і застосуєте прапорець на полі «Включити автоматичне перенаправлення» (для браузера Opera).
3
Запустіть браузер Mozilla Firefox і викличте діалогове вікно налаштувань інтернет-оглядача введенням значення about: config в текстове поле адресного рядка. Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і знайдіть рядок «Фільтр». Введіть значення network.http.redirection-limit в знайдене поле і дочекайтеся відображення обраного параметра. Змініть значення обраного параметра переадресації з існуючого на 0 і скористайтеся вищеописаним алгоритмом дій для отримання статусу невидимості у соціальній мережі «В контакті» (для Mozilla Firefox).