Як приручити вихованця.

Тварина, куплене в магазині або знайдене на вулиці, відрізняються від своїх побратимів тим, що вони бояться людей і всього, що з ними пов'язано. Якщо ж брати вихованця , який народився в домашніх умовах, то з ними все набагато простіше. Вони бачили людей і вже встигли звикнути до них. Процес приручення тварини, яка ще адаптується в суспільстві людей, штука складна. Особливо сильний страх відчувають ті тварини, яких колись образив чоловік. Потрібно докласти масу зусиль і завоювати довіру з боку вихованця .
Інструкція
1
Якщо ви бачите, що тварина вас боїться - не беріть його в руки. Починайте спілкуватися з ним на відстані, розмовляйте м'яко і доброзичливо. Це потрібно для того щоб вихованець зрозумів, що ви не заподіявши йому зла.
2
Щойно тварина трохи адаптується в вашому домі, його можна спробувати взяти на руки. Не здійснюйте різких рухів і намагайтеся уникати гучних звуків. Спочатку покличте тварина на ім'я, потім акуратно візьміть його і погладьте. Якщо у відповідь на ваші дії послідує укус, то не сваріться, можливо, тварина ще не довіряє вам. Довіра потрібно заслужити.
3
Перший час годуєте вихованця смачненьким, бажано давати їжу з рук. Зазвичай домашній улюбленець вибирає собі господаря за кількома параметрами: «хто годує» або «хто любить».
4
Після часу тварина до вас звикне. Тільки от комусь на повну адаптацію в нових умовах потрібно кілька днів, а іншим роки. Якщо ж домашній улюбленець продовжує переховуватися від усіх, при будь-яких діях відносно нього проявляти агресію, то, швидше за все у нього такий характер. Не потрібно це придушувати, адже ви підете проти природи. Просто змиріться з тим, що ваша тварина - особистість, яке живе за своїми правилами і порядкам.