Як перевантажувати сторінку.

При роботі з деякими інтернет-ресурсами може виникнути необхідність в періодичній перезавантаженні тієї чи іншої сторінки сайту. Справитися з завданням можна як в ручному, так і в повністю автоматичному режимі.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - стандартний засіб операційної системи, передбачене для оновлення вмісту вікон більшості додатків, що працюють у середовищі ОS Windows. Відкрийте браузер на потрібній вам сторінці сайту, і натискайте клавішу F5 з необхідною вам періодичністю. Сторінка буде слухняно перезавантажуватися, оновлюючи повідомлення, фотографії і будь-який інший контент.
2
Цей спосіб не підійде, якщо вам потрібно перезавантажувати сторінку , продовжуючи водночас роботу в іншій програмі або на сусідній вкладці браузера. В цьому випадку можете скористатися будь-яким з доступних розширень для вашого веб-оглядача, яке забезпечить оновлення будь-який з інтернет-сторінок в автоматичному режимі.
3
Якщо ви користуєтеся для перегляду інтернет-вмісту додатком Google Chrome, відкрийте меню управління розширеннями і перейдіть за посиланням «Ще розширення» в «Інтернет-магазин Chrome». Введіть в пошукову рядок слово Reload і виберіть одне з багатьох додатків для автоматичної перезавантаження сторінок в браузері. Це може бути AutoReloader, Auto Reload, Easy Auto Refresh або будь-яке інше.
4
Встановіть розширення. Після цього його значок з'явиться у правому верхньому куті вікна браузера на панелі додатків. Клацніть по ньому, виберіть часовий інтервал для автоматичної перезавантаження вкладки і запустіть процес. Сторінка буде оновлюватися без вашої участі, а ви зможете зайнятися паралельно іншими справами.
5
Якщо ви звикли до браузеру Mozilla Firefox, перейдіть в розділ «Додатки» і введіть в рядок пошуку ReloadEvery і встановіть однойменне розширення. Після завершення установки перезапустіть браузер і клацніть на сторінці правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть команду «Автопоновлення» і встановіть потрібне вам значення для перезавантаження вкладки: 5, 10, 15, 30 сек і т.д. Активуйте роботу розширення, вибравши команду «Включити».
Якщо з якихось причин ваш IPhone перестав відповідати на запити і якось реагувати на вироблені дії, тобто «завис», тоді необхідно перезавантажити його.
Інструкція
1
Однак перед тим як виконати процедуру перезавантаження, зачекайте пару хвилин (можливо, робота телефону буде відновлена). Якщо під час того як телефон «завис» ви використовували якесь додаток, спробуйте закрити його. Для цього натисніть кнопку Home.
2
В тому випадку, якщо перший спосіб вам не допоміг, затисніть на IPhone одночасно дві клавіші: Sleep/Wake і Home. Тримайте їх до того моменту, поки у апарата не згасне екран. Щоб телефон включився автоматично, продовжуйте натискати на кнопки. Правда, якщо ви приберете пальці з екрану після перезавантаження, вам доведеться знову скористатися кнопкою Sleep/Wake. Цими діями і вичерпується процедура перезавантаження IPhone.
3
Варто відзначити, що деякі власники телефонів намагаються перезавантажити свої апарати, якщо ті перестають бачити сім-карту. Іноді це і правда допомагає, проте, в більшості випадків перезавантаження виявляється абсолютно марною, тут потрібні інші заходи. Ви можете звернутися до майстра або самостійно усунути поломку, якщо розбираєтеся в ремонті техніки. Як правило, проблема криється в карт-рідері (наприклад, якщо ви часто роняли телефон). Витягніть сім-карту, а потім вставте заново.
4
Якщо мережу знову не виявляється на телефоні, велика ймовірність, що щось не так із самою сім-картою. Візьміть іншу і перевірте її у своєму телефоні. Зв'язок з'явився? Значить, зверніться до оператора за заміною карти, він зробить це абсолютно безкоштовно.
5
Ще один варіант некоректної роботи телефону - це помилка «прошивки». Краще переустановите її або зробіть відкат до попередньої версії оновлення.
Корисна порада
Якщо жоден з перерахованих способів вам не допоміг, зверніться в сервісний центр (апаратам, які перебувають на гарантійному обслуговуванні, ремонт надається безкоштовно). Все-таки краще довірити справу професіоналам, ніж самостійно тільки погіршити ситуацію.