Як очистити пошуковий рядок. видалити пошукову інформацію в браузері.

Перелік, запроваджувані в пошукову рядок , за замовчуванням залишаються в кеші браузера і з'являються при повторному зверненні, щоб скоротити час, що витрачається на пошук необхідної інформації. В деяких випадках запити зберігаються на сервері пошукової системи. Для очищення рядка пошуку необхідно видалити кеш веб-оглядача або заборонити пошуковій системі зберігати введені слова і фрази.
Інструкція
1
Google ChromeЧтоби встановити заборону пошуковій системі автоматично довантажувати в рядок запиту раніше введені слова, а заодно і очистити кеш браузера, клікніть на піктограмі з зображенням гайкового ключа на панелі оглядача і виберіть команду «Параметри» . В меню «Основні», в розділі «Пошук» зніміть галочку поруч з пунктом "Увімкнути Миттєвий пошук». В меню «Додаткові» натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду», а потім встановіть всі доступні прапорці, натисніть і підтвердіть очистку кешу та інших даних.
2
OperaВ цьому браузері для виконання тієї ж процедури натисніть клавіші Ctrl і F12, щоб відкрити діалогове вікно "Налаштування". На вкладці «Пошук» зніміть прапорець поруч із командою «Включити підказки для пошуку», натисніть кнопку «ОК». Перейдіть на вкладку «Розширені» і відкрийте меню «Історія». Натисніть кнопку «Очистити» в розділі «Дисковий кеш».
3
Mozilla FirefoxВ меню Firefox виберіть команду «Налаштування» і перейдіть на вкладку «Конфіденційність». Клікніть активне посилання "Очистити вашу недавню історію». У новому діалоговому вікні виберіть часовий проміжок, щоб видалити історію запитів за певний період часу і встановіть прапорці для пунктів «Журнал форм і пошуку» і «Кеш». Натисніть кнопку "Очистити зараз", щоб застосувати зміни.
4
Internet ExplorerВ браузері від компанії Microsoft відкрийте діалогове вікно «Властивості оглядача» з меню «Сервис». В розділі «Історія перегляду» натисніть кнопку «Видалити», відзначте прапорцями пункти, пов'язані з введенням запитів і підтвердіть зміни. Натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Пошук», виберіть пошукову систему за умовчанням, і натисніть "Відключити варіанти», щоб заборонити службі пошуку зберігати введені запити.
Рядком пошуку іменується текстовий рядок у правому верхньому куті вікна браузера, зокрема Firefox. Вона забезпечує можливість проведення пошуку в різних пошукових системах. При введення запиту в рядок пошуку, використовувана пошукова система відображається у списку ліворуч, а результати пошуку виводяться у праву область вікна браузера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в пункт Firefox.
2
Виконайте настройку параметрів відображення програми. Для цього виконайте наступні дії.
3
Відкрийте основне вікно браузера і направте курсор миші на проміжок між пошукової та адресної рядками для зміни розміру пошукового рядка.
4
Дочекайтеся перетворення курсора в двосторонню стрілку. Використовуйте ліву кнопку миші для переміщення стрілки вліво/вправо для подовження/зменшення рядка пошуку.
5
Викличте меню, що випадає кліком миші на значок стрілки зліва від вікна пошуку для вибору пошукової системи. За умовчанням в Firefox включені: - Google - для пошуку в системі Google; - Yandex - для пошуку через Яндекс: - Ozon - для пошуку в магазині Ozon.ru; - Price.ru - для пошуку товарів і послуг через Price.ru; - Вікіпедія - для пошуку в Руській Вікіпедії: - Mail.ru - для пошуку через Mail.ru; - Яндекс-словники - для пошуку в словниках Яндекс.
6
Виберіть потрібну пошукову систему зі списку запропонованих.
7
Натисніть на значок пошукової системи і виберіть пункт «Управління пошуковими системами» для додавання бажаної пошукової системи в список.
8
Натисніть кнопку «Модулі для інших пошукових систем ...» для перегляду пропонованих опцій і виберіть необхідну.
9
Натисніть кнопку «Додати до Firefox» для виклику вікна завантаження програми.
10
Вкажіть «Почати використовувати її прямо зараз» для негайного застосування зроблених змін.
11
Натисніть кнопку «Додати» для завершення операції.
12
Натисніть кнопку «Вид» на панелі меню браузера і перейдіть в пункт «Панель інструментів» для видалення пошукового рядка.
13
Виберіть пункт «Налаштувати» і дочекайтеся появи вікна «Налаштування панелей інструментів».
14
Перетягніть елемент «Пошукова рядок» мишею з простору вікна «Налаштування панелі інструментів».
15
Натисніть кнопку «Готово» для підтвердження свого вибору.
Зверніть увагу
За замовчуванням Firefox використовує опцію «Тільки значки» для відображення елементів панелі інструментів.
Корисна порада
Використовуйте вікно "Налаштування панелі інструментів» для додавання, видалення і зміни порядку елементів панелі інструментів браузера вищеописаним методом переміщення мишею.