Як зняти дзеркало Форд Фокус. Як зняти дзеркало хзаднего виду на фокусі з тренд.

Дзеркала заднього виду є, мабуть, одним з найбільш уразливих компонентів автомобіля. Як правило, навіть при самих незначних дорожніх пригодах вони страждають в першу чергу. Для ремонту або заміни дзеркала його необхідно в першу чергу зняти.
Вам знадобиться
  • - торцева головка на 10;
  • - ключ;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Демонтаж зовнішнього дзеркала заднього виду Форд ФокусОткройте двері і опустіть скло. Зніміть ручку, встановлену на регулювальному важелі. Акуратно зніміть вставку, розташовану на кутовий декоративної накладці двері автомобіля. При знятті вставки ви відчуєте невеликий опір, створюване спеціальними засувками, що фіксують її. Не натискайте занадто велике зусилля - ви можете зламати фіксатори.
2
Зніміть оббивку двері автомобіля. Для цього відкрутіть болт кріплення декоративної накладки. Від'єднайте накладку від панелі дверей. При цьому необхідно докласти невелике зусилля для того щоб подолати опір фіксуючого її пістона. Акуратно відокремте плівку від дверей - це забезпечить вам вільний доступ до електричних роз'ємів.
3
Трохи відсуньте накладку в сторону і знайдіть колодку джгута проводів. Від'єднайте дроти зовнішнього дзеркала від накладки і демонтуйте її.
4
Роз'єднайте колодку. Для цього стисніть фіксатори, встановлені на колодці проводів зовнішнього дзеркала.
5
Трохи ослабте болти кріплення і зніміть кнопку регулятора, розташовану на пластині. Зніміть ущільнення разом зі спеціальним кільцем.
6
Виверніть почергово гвинти кріплення зовнішнього дзеркала. Акуратно виведіть гачок, розташований на підставі дзеркала з отвору дверної панелі. Демонтуйте дзеркало .
7
Демонтаж внутрішнього дзеркала заднього виду Форд ФокусСнять внутрішнє дзеркало автомобіля можна «голими руками» - без використання будь-якого інструменту. Знайдіть фіксатор, розташований на опорі дзеркала, і поверніть його пальцем. Посуньте дзеркало с кронштейна, потягнувши його вгору. Установка внутрішнього дзеркала проводиться в зворотному порядку.