Як дізнатися кількість сторінок сайту.

При розробці сайта створюється декілька основних сторіночок. Далі посилальна маса сторінок нарощується по певних запитах. Для перевірки кількості сторінок існують спеціальні сервіси, які в режимі реального часу відображають всі дані.
Інструкція
1
Якщо вашому проекту кілька днів, то дізнатися кількість сторінок не вдасться, так як вони не перебувають у пошуку. Зайдіть в браузер, який використовуєте для переходу по сайта м. В адресному рядку напишіть сайт cy-pr.com. Далі перейдіть за цим посиланням. Для перегляду сторінок зареєструйте профіль.
2
Натисніть кнопку «Реєстрація». Введіть дані, які будуть запитуватися системою. Обов'язково заповніть електронну адресу пошти. Він стане в нагоді вам у випадку втрати аккаунта або втрати пароля. Якщо система попросить підтвердити реєстрацію, то вам потрібно буде перейти по посиланню, яке прийде в листі. Далі авторизуйтесь під своїм логіном. Якщо система попросить вас зберегти пароль, натисніть «Зберегти». Однак, ви повинні бути впевнені в тому, що на комп'ютері немає вірусів, так як всі дані можуть бути вкрадені.
3
У верхній частині буде поле, куди потрібно ввести адресу сайта . Введіть потрібний портал. Також варто відзначити, що сайт з www і без нього - це два різних проекти для системи, і сторінок и будуть показані абсолютно різні. Як тільки введете адресу, сервіс автоматично просканує його і видасть вам результат. Ви зможете переглянути, скільки сторінок у вас на сайті. Також відображається кількість , яке знаходиться в пошуку.
4
Подібним чином можна перевірити в будь-який час кількість сторінок, яке знаходиться на вашому проекті або на інших сайта х. Щоб бачити зміни, які відбуваються в індексуванні сторінок, після кожної перевірки натискайте кнопку «зберегти». Намагайтеся користуватися на даному проекті одним браузером, так як в іншій програмі не буде видно змін, які відбуваються на перевіряється сайті. Викладайте новий матеріал на свій портал, і число сторіночок постійно збільшуватиметься.