Як збільшити трафік.

Для дуже багатьох сайтів, особливо так чи інакше пов'язаних з комерційною діяльністю, вкрай важливо в короткі терміни отримати якомога більше число відвідувачів. Практично всі без винятку веб-майстри і автори блогів прагнуть привернути на свої ресурси значний трафік, як правило, використовуючи для цього ті кошти, ефективність яких перевірена вже безліч разів.

Інструкція
1
Почніть роботу над "розкруткою" сайту з додавання контенту, що дозволяє найбільш ефективно вирішити поставлені перед вами завдання. Наповнюючи ресурс тематичним контентом, намагайтеся зберігати баланс між вимогами пошукової оптимізації та турботою про майбутніх відвідувачів вашого сайту, які хочуть знайти тут корисний, але не перенасичений ключовими фразами текст. Поради по роботі з ключовими словами можна удосталь знайти в інтернеті - використовуйте завжди кілька джерел і намагайтеся засвоїти найбільш корисну для себе інформацію.
2
Вивчіть також інші правила оптимізації контента, що дозволяють посиланнями на сторінки вашого сайту зайняти високі позиції в пошуковій видачі. Тонкощів і нюансів в сфері пошукової оптимізації безліч, до того ж, алгоритми пошукових машин постійно змінюються. Періодично вивчайте доступну інформацію з цього питання і намагайтеся знаходити ті прийоми, які дійсно працюють. Правильно підбирайте запити, за якими хочете залучити відвідувачів на свій сайт, розраховуючи на ту цільову аудиторію, яка дійсно існує і яку ви собі добре уявляєте.
3
Створити акаунт на одній або навіть відразу декількох біржах посилань, які дозволяють за невелику плату розміщувати посилання зі свого ресурсу на інших, авторитетних в очах пошукових роботів майданчиках. Про принципи роботи із зовнішніми посиланнями також намагайтеся знаходити найактуальнішу і адекватну інформацію, зовнішня оптимізація сайту теж вимагає певного навику. Купувати посилання на свій сайт потрібно не поспішаючи, починаючи з невеликої кількості, інакше пошукові системи запідозрять вас у спробі штучно "просунути" свій сайт на топові позиції.
4
Пробуйте розкрутити сайт також і за допомогою соціальних мереж - створіть в них групи і спільноти, присвячені вашому проекту , розміщуйте в них інтригуючу та актуальну інформацію про ресурс і його оновлення. Важливо при такому методі "розкрутки" не дійти до тривіального спаму - намагайтеся робити свої інформаційні повідомлення цікавими і направляти їх тільки строго за адресою. Як показує практика, якщо спочатку стратегія просування ресурсу обрана вірно, кількість відвідувачів буде рости в геометричній прогресії і незабаром перевершить найсміливіші очікування власника сайту. Головне - тільки запастися терпінням.