Як нанизати перли. зібрати намисто з перлів.

Вироби з перлів , будь то намисто, намисто або браслет, є символом краси і витонченості. Вони чудово прикрашають свою господиню в будь-яких обставин - на корпоративній вечірці, офіційному торжестві або в буденній ситуації. Необов'язково купувати дорогі вироби з натурального перла - штучні перли, причому будь-якого відтінку, прикрасить свою володарку нічим не гірше.
Вам знадобиться
  • - перли;
  • - нитка, волосінь або дріт;
  • - ножиці;
  • - дорогоцінне або напівдорогоцінне намистини;
  • - бісер.
Інструкція
1
У продажу є величезний асортимент штучного перлів , який представлений у вигляді намистин різного діаметру і найширшої колірної гами. Немає необхідності купувати всю упаковку перлин одного кольору або розміру. Спеціалізовані відділи (у тому числі й інтернет-магазини) дають можливість вибирати будь-яку кількість намистин. Таким чином, можна придбати необхідну кількість перлин для того, щоб скласти власну, єдину в своєму роді, нитку перламутрового вироби, яке може послужити чарівним подарунком.
2
У цих же відділах є вся необхідна для цього фурнітура - застібки різного типу, волосінь або нитки для складання бус (вони можуть бути в тон бусинам). Для нанизування перламутру дуже зручна спеціальний дріт, завдяки якій можна надавати виробу задуману форму. Це привносить в виготовлені штучки свіжий струмінь новизни. Також можна придбати кольоровий бісер, що додатково надає прикрасі ніжність і витонченість.
3
Підберіть намистини одного діаметра відповідно до кольоровою гамою веселки (червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий). Розкладіть їх на рівній поверхні в потрібному порядку і нанизайте на волосінь. Між перлинами можна прокласти бісер такого ж тону (тобто, після червоної намистини йде бісеринка цього ж кольору). Вийде весела низька перловою веселки, яка завжди буде піднімати настрій своїй власниці.
4
Придбайте перли білого і бісер чорного кольорів. Нанизайте намистини в порядку чергування: біла перлина - чорний бісер. Такий суворий вишуканий варіант прикрасить жінку, причому, як на веселій вечірці, так і під час офіціозу. При жеданіі можна замінити бісер чорного кольору на білий. Це додасть виробу чистоту і гармонію.
5
Оберіть перли одного кольору, але різного діаметру і нанизайте намистини, починаючи з середини, причому з найбільшою по діаметру. До країв поступово зменшуйте розмір перлин. Між намистинами прокладете бісер (в тон або, навпаки, контрастний).
6
Цікаво виглядає варіант, при якому окрім перлів використовуються і інші дорогоцінні й напівкоштовні камені, наприклад, опал, аметист, смарагд, агат, бірюза. Їх часом незвичайна форма дозволяє втілити в реальність найсміливіші задумки.
Корисна порада
Можна виготовити кілька ниток бус, які потім об'єднати між собою.
Прикраса цінується подвійно, якщо зроблено вручну. Але ще більшу цінність йому додає той факт, що ви самі зробили його для себе. Ви керувалися кольором очей або силуетом одягу, для якої воно призначене, тому воно підходить вам ідеально. Такі намиста , які ви можете нанизати самостійно в домашніх умовах.
Інструкція
1
Незалежно від складності задуму спочатку намалюйте ескіз бус на папері. Визначте матеріал, з яким будете працювати: це можуть бути дерев'яні, кришталеві або пластикові намистини, натуральний камінь, бісер. Намалюйте орнамент, якщо хочете бачити його на своєму виробі, але не ускладнюйте його надмірно, особливо на перших порах. Поки у вас недостатньо досвіду, вам важко буде втілити задумане. Почніть з простих геометричних малюнків, наприклад, ромбів. Але частіше в перший раз в роботі використовується один колір або один розмір намистин, без малюнка.
2
Нанизувати намистини, камінь або бісер можна на дріт, волосінь або нитку, залежно від бажаної гнучкості або жорсткості (матеріали перераховані в порядку зменшення жорсткості). Крім того, нитка - єдина основа, що вимагає роботи з голкою в обов'язковому порядку. В інших випадках без неї можна обойтісь.Какую б основи ви не вибрали, чи не нанизуйте намистину на самий кінець, а залишайте 15-20 см. Закріпіть першу, пройшовши крізь неї повторно. Завдяки цій петлі вона не зісковзне в процесі роботи, а хвостик не зменшиться (пізніше на нього ви закріпіть застібку). Довжина відрізу (нитки, волосіні, дроту) - 50-60 см. Більший відріз буде плутатися, заважати і сповільнювати роботу.
3
Найпростіший спосіб нанизування намистин - одна за однією, через наскрізні отвори. Наберіть необхідну кількість намистин, однакових або різних за розміром і кольором, залежно від ескізу. У підсумку виріб повинен бути не коротше обхвату шиї (в ідеалі десь у півтора довше), а на кінці повинен залишитися ще один хвостик для іншої частини замку.
4
При бажанні ускладніть схему бус, використовуючи додатковий відріз і нанизуючи на нього інші намистини і бісер: оформите петлі або бахрому, гілочки або фігурки. Користуйтеся схемами ажурного, музичного та хрестового плетива.
5
Закріпіть замок на кінцях бус, просмикуючи крізь спеціальні отвори. Кінці сховайте всередині виробу.