Як зв'язати пончо для дитини. зв'язати дитяче пончо.

Незважаючи на те, що пончо прийшло до нас з латиноамериканських країн, воно завоювало велику популярність серед жіночого населення. Маленьким дівчаткам заморське вбрання, в якому вони виглядають досить забавно, також дуже до лиця. З пряжі «Травка», яка приховує всі огріхи, зв'язати пончо собі або малятку може навіть починаюча рукодільниця.
Вам знадобиться
  • - пряжа «Травка»;
  • - спиці № 3,5;
  • - гачок № 3,5;
  • - замок-блискавка.
Інструкція
1
Для того щоб виготовити пончо , необхідно скористатися технікою в'язання рукава «реглан», яка дозволить отримати виріб без єдиного шва. Починати в'язання доведеться з горловини, отже, для розрахунків знадобиться зробити вимір обхвату шиї. Перш ніж приступити до роботи, обов'язково зв'яжіть зразок для розрахунку петель. Для цього наберіть на спиці 20 петель і зв'яжіть 20 рядів лицьовою гладдю (зворотна сторона - виворітні петлі). Виперіть отриманий зразок, розправте на рівній поверхні і висушіть. Зробіть розрахунки для визначення кількості петель. При остаточних підрахунках врахуйте, що модель «реглан» передбачає складові спільні частини, на які необхідно парна кількість петель.
2
Наберіть 48 петель. 1-й ряд пров'яжіть лицьовій гладдю, 2-й ряд - виворітними петлями. 3-й ряд в'яжіть за схемою: * 6 петель лицьові (права поличка), 1 накид, 2 петлі лицьові, 1 накид (передня борозка правого рукава), 8 петель лицьові (правий рукав), 1 накид, 2 петлі лицьові, 1 накид (задня борідка правого рукава), 12 петель лицьові (спинка), 1 накид, 2 петлі лицьові, 1 накид (задня борозенка лівого рукава), 8 петель лицьові (лівий рукав), 1 накид, 2 петлі лицьові, 1 накид (передня борозенка лівого рукава), 6 петель лицьові (ліва поличка) *. 4-й ряд в'яжіть виворітними петлями. Найголовніше - не заплутатися саме в 3 ряду, суворо дотримуючись схему. Для зручності відзначте ниточками іншого кольору місця розширення вироби, що істотно полегшить в'язання на первинному етапі.
3
Продовжуйте в'язати непарні ряди лицьовій гладдю, роблячи накиди тільки через кожен лицьовій ряд, тобто в 7-му, 11-му, 15-му і т.д. рядах. Всі парні ряди в'яжіть по малюнку, тобто виворітними петлями. Такий спосіб дасть рівномірне розширення полотнища пончо , яке крім цього буде мати гарні борозенки в місцях рукава «реглан». У міру в'язання та примірки визначте для себе довжину вироби, після чого завершіть останній ряд.
4
Щоб зв'язати капюшон, від горловини на спиці наберіть 48 петель і в'яжіть лицьовій гладдю (щоб вона була зовні). Зворотний бік в'яжіть виворітними петлями. На рівні остаточної висоти капюшона, розділіть загальна кількість петель на 3 частини, кожна з яких складе 18 шт. Залиште середню (задню) частину капюшона на основних спицях, а бічні перекиньте на допоміжні. Продовжуйте в'язати середній ділянку, поступово вплутуючись петлі бічних частин (так само, як в'яжеться п'ята носка).
5
Обвяжіте простим стовпчиком отримане виріб по всьому периметру (капюшон, планки, поділ) 2-3 рази. У планки ушийте замок-блискавку. Низ пончо прикрасьте кистями (бажано не дуже довгими). Виготовте шнур в тон виробу, вставте в горловину і зробіть пишні кисті або помпони.
Зверніть увагу
В'язати з пряжі «Травка» можуть навіть початківці умільці, так як всі нерівності ховаються об'ємної структурою ниток.
Корисна порада
Перед роботою обов'язково зв'яжіть зразок.
Пончо дуже зручна і разом з тим гарний одяг для дитини. Зв'яжіть його з різнокольорової вовняної пряжі, і воно не один сезон буде зігрівати вашу малу. В'язати його не складно, так як традиційне пончо це всього лише прямокутник з отвором для голови посередині.
Вам знадобиться
  • - 500 г вовняної пряжі;
  • - кругові спиці № 7;
  • - гачок № 6;
  • - 2 гудзики.
Інструкція
1
Пончо має бути теплим, тому в'яжіть його з пряжі в два складання. Перед початком в'язання вироби зв'яжіть зразок 10х10 сантиметрів. Щільність в'язання повинна бути приблизно 7,5 петель і 15 рядів.
2
В'яжіть пончо цілком круговими рядами, починаючи від нижнього краю виробу. Наберіть 168 петель і пров'яжіть для планки 2 сантиметри хусткової в'язкою.
3
Потім в'яжіть круговими рядами лицьовій гладдю в наступній послідовності. Для місць убавленій відзначте перший, 43-ю, вісімдесят п'ятого і 127-ю петлі. У третьому круговому ряду від планки пров'яжіть в чотирьох зазначених місцях по три петлі разом протяжкою (тобто зніміть зазначену петлю з попередньою петлею разом як лицьову, одну лицьову і протягніть її через обидві зняті петлі). Такі убавленія повторіть 15 разів в кожному четвертому круговому ряду і один раз в наступному другому круговому ряду, разом збавте 32 петлі.
4
Через 36 сантиметрів від планки розділіть роботу для розрізу в одному з місць убавленія і продовжуйте в'язати лицьовій гладдю прямими і зворотними рядами. Для наступних убавок пров'яжіть з внутрішнього краю у кромочної дві петлі разом лицьовою або відповідно дві петлі разом протяжкою (зніміть одну петлю, як лицьову, одну лицьову і протягніть її через зняту петлю). Через 44 сантиметри від планки пров'яжіть два сантиметри хусткової в'язкою, рівномірно убивав в першому ряду чотири петлі. Після цього закрийте залишилися 28 петель.
5
Обвяжіте гачком краю розрізу ниткою в тон або контрастного кольору одним рядом стовпчиків без накиду. З одного боку зробіть дві навісні петлі з 3трех повітряних петель. Пришийте два гудзики.
6
Прикрасьте пончо бахромою. Відріжте нитки довжиною 15-17 сантиметрів. Складіть їх навпіл і зав'яжіть в кожну петлю.
7
симпатично виглядає дитячі пончо, прикрашені маленькими помпонами. Зробіть кілька штук різного кольору. Для цього виріжте шаблони з картону. Намотайте на них пряжу, таким чином, щоб вона заповнила всі отвір в середині шаблону. Розріжте пряжу по краях, перев'яжіть посередині ниткою і витягніть шаблон. Розпушити помпон і підрівняйте його краю.
Зверніть увагу
Яскраво-рожеве в'язане пончо. Цікава модель пончо складається з напівкіл. Ви можете не в'язати обидва полотна, а зв'язати один півколо і отримати яскраву і барвисту накидку, в якій красиво переливається нитка з додаванням люрексу і пухнастою пряжі. Пончо, в'язання гачком. В'язання з китайського журналу. . Пончо можна пов'язати і з розрізом спереду.
Корисна порада
Вам потрібно: 1000 г пряжі типу LINIE 130 CHAMP сірого кольору номер 49, спиці, панчішні спиці і гачок №6. Гумка: поперемінно 2 осіб. п., 2 вив. п. Основний візерунок: Число петель кратно 4 + кром. п. В'язати згідно зі схемою. Розміри пончо: S/M, L-XXL. Вам потрібно: 17 мотків пряжі для розмірів S/M, 20 мотків - для розмірів L-XXL, пряжа MAGIC + від Bergere de France колір Brebis номер 233.081 (50% камвольно шерсть, 50% акрил, 80 м/50 г); спиці № 5 і 5,5 ...