Як повернути премію.

Премія - це змінна частина заробітної плати, що виплачується за певні показники трудової діяльності в місяці, кварталі або році. Коли, скільки і як виплачувати премію вирішує керівник підприємства на підставі статті № 114 ТК РФ.
Вам знадобиться
  • - заява в профспілкову організацію;
  • - заява до трудової інспекції;
  • - заява в суд.
Інструкція
1
Розмір премії повинен бути вказаний в трудовому договорі і внутрішніх правових актах підприємства. Грошові кошти можуть виплачуватися в твердій сумі або у відсотковому співвідношенні від заробітної плати. В основному премію розподіляють між усіма співробітниками підприємства, і її виплата залежить від успішної фінансово-економічної діяльності.
2
Якщо вам перестали виплачувати премію , зверніться до представника первинної чи незалежної профспілкової організації із заявою. Профспілкова організація покликана захищати інтереси трудящих і вносити пропозиції керівництву підприємства від їх імені.
3
Повернути виплату премії можна тільки в тому випадку, якщо весь колектив підприємства буде виконувати виробничий план і прикладати значних зусиль для успіху фінансово-економічного розвитку підприємства. Якщо тимчасово немає замовлень або ви працюєте в збиток, керівник не може виплачувати стимулюючі види зміною частини зарплати.
4
Коли ви точно знаєте, що план перевиконано, продукція відвантажена замовнику, а вам не виплачують премію та профспілкові лідери не діють, ви можете написати колективну заяву і звернутися до трудової інспекції або в суд.
5
На підставі перевірки фінансово-економічної діяльності підприємства, керівника в примусовому порядку можуть змусити виплатити премії усім співробітникам. Проте зробити це дуже складно, так як стаття № 114 ТК РФ дозволяє керівнику самостійно вирішувати, виплачувати премію чи ні.
6
Якщо все стабільно отримують преміальні виплати, а вас систематично їх позбавляють, значить, на це є вагомі причини. Позбавити премії можуть за систематичні запізнення на роботу, за несвоєчасний догляд на обід і повернення з обідньої перерви, за відвідування курилки в невідведених для цього години, за прогул. Якщо ви часто йдіть на лікарняний лист, керівник має право не виплачувати вам премію , так як змінна частина заробітної плати стимулюючого характеру виплачується лише тим співробітникам, які відпрацювали весь місяць з високими показниками без нарікань з боку керівництва.