Як визначити, що ти альбінос.

Альбінізм - складна генетична мутація, що виражається у відсутності пігменту в шкірі, волоссі, нігтях, райдужній оболонці очей. Важко народитися альбіносом і не знати про це, але іноді у людей все ж виникають сумніви. Визначити, альбінос ви все-таки чи блондин скандинавського типу, допоможуть наступні ознаки.
Інструкція
1
У вас біла або блідо-рожева шкіра. Не просто дуже світла, а саме біла, як молоко. Вона легко обгорає на сонці, ніколи не вкриваючись засмагою (деякі альбіноси здатні отримати сонячні опіки навіть у хмарні дні).
2
У вас дуже світлі або білі волосся. Можливо, в дитинстві вони були майже білими, а з віком придбали трохи жовтуватий відтінок, але так і залишилися дуже світлими. Брови, вії, волосся на тілі теж білі.
3
У вас світлі блакитні, сірі, що здаються прозорими очі. При певному освітленні райдужка може набувати рожевий або червонуватий відтінок. У звичайних умовах очі в альбіносів не червоні - це поширена помилка і тільки.
4
Ви маєте проблеми із зором. У всіх альбіносів значно знижена гострота зору (можливі короткозорість, далекозорість, астигматизм). Часто зустрічається таке явище, як ністагм - мимовільні кругові рухи очних яблук. Очі альбіносів вкрай чутливі до світла, в інших випадках такі люди насилу обходяться без темних окулярів. Можливо, у вас Куряча сліпота - це означає, що ви краще бачите в сутінках, ніж при денному освітленні.
Зверніть увагу
Взагалі ж, якщо у вас є підозра, що ви альбінос, для повної впевненості слід звернутися до лікаря-генетика. Сучасні діагностичні тести дадуть вам можливість визначити не тільки наявність або відсутність альбінізму, але і його вигляд.
Корисна порада
Наявність якогось одного з цих ознак ще ні про що не говорить, а ось поєднання двох і більше вже має змусити замислитися. Виняток становлять зорові розлади - вони якраз можуть свідчити про нестачу пігмента.Определеніе у людини шкірного типу альбинизма (саме він проявляється білизною шкіри і волосся) зазвичай труднощів не становить. Складнощі виникають з другим типом альбінізму - очним. У цьому випадку людина може мати нормальну забарвлення волосся і шкіри, пігменту позбавлені тільки очі. Очний альбінізм виражається в розладах зору, наявності ністагму, світлобоязні. Визначити його з високою точністю може тільки лікар-офтальмолог.