Як підключити педалі. Як підключити до комп'ютера педалі від керма genius.

Багато людей хочуть отримувати більше задоволення від ігор. І до них на допомогу приходять ігрові пристрої, але в нашому випадку це педалі і кермо.
Вам знадобиться
  • Для того що б підключити педалі вам знадобитися кермо і трохи навику користування панеллю керування.
Інструкція
1
Підключіть педалі до керма. Огляньте свій кермо і знайдіть на ньому вхід для педалей. Зазвичай його роблять справа або ззаду керма.
2
Після підключення педалей до керма, потрібно підключити кермо до комп'ютера. З керма виходить USB вихід. Візьміть його і підключіть до вільного USB порту, на вашому комп'ютері.
3
Встановіть драйвера для ігрового пристрою, якщо є.
4
Якщо їх немає, відкриваєте пуск, кликнете лівої кнопки миші по ярлику: панель управління. Відкривши панель управління, клікніть по ярлику ігрові пристрої. В вилетіла вікні натисніть властивості.
5
Перед вами відкриється вікно настройки ігрового пристрою. Понажимайте педалі і при цьому дивіться на вікно. Якщо хрестик в цьому вікні рухається, то комп'ютер розпізнав ваше ігровий пристрій.
6
Далі потрібно відкалібрувати пристрій. В цьому ж вікні натисніть на налаштування. Клікніть на ярлик відкалібрувати. З'явитися майстер калібрування ігрових пристроїв. Тисніть далі. Натисніть на педалі . Далі з'явитися вікно, в якому потрібно натискати на всі кнопки ігрового пристрою. Тиснемо далі, і готово. Все, ваш пристрій готове до експлуатації.
Зверніть увагу
Переконайтеся в тому що дроти підключені правільно.Еслі є на пристрої якісь лампочки, подивіться чи будуть вони горіти при підключенні пристрою до комп'ютера. Це дає вам можливість переконатися в тому що пристрій підключено.
Корисна порада
Не натискайте сильно на педалі, це може викликати поломку.Старайтесь нічого не пролити на пристрій.