Як створити бізнес з викупу автомобілів.

Викуп і подальший продаж автомобілів -це досить цікавий, популярний, але і специфічний бізнес. У разі, якщо оцінка буде проведена неправильно, не враховані всі фактори відновлення авто, ваша покупка перейде в розряд збиткової. Замислюючись про відкриття салону по викупу автомобілів , необхідно володіти повною інформацією і мати стартовий капітал.
Інструкція
1
Вивчіть ринкову ситуацію: конкурентів, ціни на автомобілі, співвідношення попиту і пропозицій. Виберіть свою нішу, наприклад, купуйте тільки несправні авто і не приймайте машини, що були у аваріях. Складіть робочий фінансовий план роботи вашого підприємства. Оформіть податкові документи, що дають право на обраний вид діяльності.
2
Знайдіть і підготуйте до роботи місце для лагодження викуплених машин, це може бути орендоване приміщення, ваш гараж. Головне, щоб там були всі інструменти, фарба, додаткові деталі. Закупити все необхідне в невеликій кількості, скоректуєте комплектацію в процесі роботи.
3
Запросіть кваліфікованого співробітника (партнера), який зможе професійно провести діагностику, оцінку товару, прорахувати вартість ремонту. Домовтеся про постійне співробітництво з автосервісом або найміть власний персонал для ремонтних робіт. Нерідко зовні непривабливий автомобіль, наведений в порядок, можна продати в півтора рази дорожче.
4
Займіться рекламою - дайте оголошення в місцевих ЗМІ, розклейте оголошення близько СТО, автосалонів (попередньо домовтеся з їх власниками про згоду). Зареєструйтесь на автобіржі, розмістіть інформацію про послугу на сайтах.
5
Почніть діяльність з викупу старих, дешевих марок, таких як «Жигулі». Купіть дві-три таких машини, приведіть їх в нормальний стан і продайте зі стовідсотковою прибутком. Наберіться досвіду на вітчизняних моделях, слідом переходите на іномарки, дохід від перепродажу стане збільшуватися.
6
Перед укладенням угоди уважно оглядайте і діагностують стан товару. Не покладайтеся на запевнення продавця, набагато доцільніше упевнитися в реальних дефектах, ніж втратити власні кошти. Оцінку проводите в добре освітленому місці. Перевірте дрібниці: лампочки, кнопки, поворотники. Їх ремонт досить трудомісткий і дорогий. Зверніть увагу на роботу амортизаторів, зовнішній вигляд шин, кілька разів відкрийте і закрийте двері.
Зверніть увагу
Запасіться терпінням, цей вид бізнесу окупається в середньому через три-шість місяців.