Як купити контрактний двигун.

В даний час все більше автовласників вдаються до послуг компаній - постачальників контрактних двигунів. У цих агрегатах привертає експлуатація за межами Росії, робота тільки на якісних паливно-мастильних матеріалах і обслуговування виключно в сервісних центрах, що, безсумнівно, збільшує їх ресурс.
Інструкція
1
Питання здійснення покупки контрактного двигуна має ряд тонкощів, зосередження уваги на яких стане запорукою вдалого придбання. При покупці контрактного двигуна, переконайтеся, що у постачальника хороша репутація і на нього можна покластися. Не женіться за дешевими пропозиціями, які надходять від приватних осіб, оскільки так ви ризикуєте втратити вкладені в покупку гроші, даремно намагаючись довести, що куплений агрегат несправний.
2
Повідомте постачальнику правильні реквізити вашого автомобіля: модель, марку, номер кузова, рік випуску, номер двигуна, код VIN для європейських автомашин. Попросіть постачальника надати вам фотографію купованого вами контрактного двигуна, щоб ви могли порівняти пристрій при його замовленні та отриманні.
3
Обов'язково дізнайтеся, яку гарантію надає постачальник на даний двигун і з якого часу настає період її дії. Також важливо з'ясувати всі про умови установки та експлуатації пристрою.
4
У того ж постачальника купіть масляний фільтр і моторне масло. У такому випадку при виході агрегату з ладу постачальник вже не зможе пред'явити вам претензії щодо використання неякісних витратних матеріалів.
5
З'ясуйте, які документи додаються до пристрою. З контрактним двигуном повинні йти державна митна декларація і договір купівлі продажу. Відсутність цих документів свідчить про те, що даний двигун вже експлуатувався на території Російської Федерації.
6
Дізнайтеся все про наявність на двигуні навісних агрегатів. Як правило, на ньому присутня генератор, стартер, гідропідсилювач, трамблер, компресор кондиціонера, випускний і впускний колектор. Відсутність таких дає вам привід вдатися до торгу при купівлі контрактного двигуна.
7
Оплату проводите по квитанції або по касі, оскільки факт оплати, здійсненої шляхом переказу коштів на пластикову карту, довести важко.
8
Вимагайте від постачальника, щоб агрегат був загорнутий у плівку, щоб при здійсненні поставки не зняли жодного елемента, двигун знаходився в дерев'яній обрешітці, перед відправкою була зроблена опис двигуна, а документи були передані компанії, що здійснює транспортування.
9
При отриманні агрегату переконайтеся в цілісності плівки, обрешітки і наявність необхідних документів.