Як почистити біле хутро.

Білий хутро відмінно виглядає доти, поки не забрудниться. Потьмянілий і посірілий хутро виглядає неохайно. Почистити його можна як в домашніх умовах, так і в хімчистці. Але після хімчистки виріб нерідко стає менше, а інший раз і взагалі псується. Якщо у вас на білому хутро у видно забруднення, то спробуйте почистити його самостійно і тільки в крайньому випадку звертайтеся до фахівців.
Інструкція
1
Якщо білий хутро пожовтів, протріть його за допомогою ганчірочки розчином перекису водню з водою. Візьміть 1 столову ложку перекису і 1 літр води. Якщо хутро сильно пожовтів, то концентрацію перекису можна збільшити. Ганчірочку водите тільки по верху виробу і не тріть надто сильно, а то можна пошкодити хутро. Після чистки хутро просушіть і злегка збийте.
2
Сильні забруднення можна почистити подрібненими картопляними очищення з нашатирним спиртом. Для цього візьміть очищення, промийте і пропустіть через м'ясорубку. В отриману масу додайте нашатирного спирту. Отриману кашку нанесіть на забруднення і потріть щіткою. Змийте водою і просушіть річ. Після повного висихання розчешіть щіткою.
3
Білий хутро, для відновлення первісного вигляду, можна почистити авіаційним бензином з крохмалем. Також цей спосіб видаляє всі забруднення і плями з поверхні хутро а. Змішайте ці два інгредієнти до утворення густої кашки і нанесіть на хутро. Розподіляти суміш потрібно по всьому виробу, чистка якогось одного місця неможлива, оскільки може утворитися пляма, візуально відрізняється від усього вироби своїм кольором. Після повного висихання, хутро добре вибийте від залишків крохмалю.