Як додати сайт для індексації.

Індексація сайту пошуковими системами - обов'язкова умова його розкрутки. Чим більше пошукачів проїндексируют сайт, тим краще. Варто додати його в Яндекс, Рамблер, Google, Yahoo і т.д. Звичайно через якийсь час сайт сам потрапляє в них, але якщо цього не відбулося, можна прискорити цей процес.
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся, що ваш сайт ще дійсно не проіндексовані. Для цього скористайтеся спеціальними сервісами на сайту х пошукових систем. Наприклад, для Яндекса це можна зробити на сторінці webmaster.yandex.ru/check.xml. Введіть адресу сайту в потрібному рядку і натисніть «Перевірити». Якщо сайт проіндексовані, то ви побачите, які саме сторінки знаходяться у видачі.
2
Якщо сайту в базі пошукача ще немає, запросіть пошукового робота зайти на ваш сайт і проіндексувати його сторінки, щоб потім ваш ресурс з'явився в результатах пошуку. Для індексації в Яндексі використовуйте форму на сторінці webmaster.yandex.ru/addurl.xml. Введіть url головної сторінки і натисніть «Додати». З'явиться повідомлення «Ваш ресурс доданий» - це означає, що ваш сайт в черзі на індексацію. Якщо з'являється повідомлення про те, що «Зазначений URL заборонений до індексації», значить ваш сайт раніше був в індексі, а тепер забанений через якихось порушень.
3
Щоб додати сайт в індекс Google, зайдіть на сторінку google.ru/addurl/. Спочатку вам потрібно буде увійти в свій аккаунт Google. Відносно молодий пошуковик Mail тепер також має свою індексну базу. Щоб додати в неї свій сайт, пройдіть на сторінку go.mail.ru/addurl. Додайте таким же чином url свого ресурсу в базу інших пошукачів - Рамблер, Yahoo, Aport, Gogo, Nigma і т.д.
4
Враховуйте деякі правила, щоб не потрапити в бан пошукачів. Уникайте використовувати неунікальний контент, зливаються з фоном сайту ключові слова, надлишок зовнішніх посилань зі сторінок, надлишок ключових слів і т.д. Сайт можуть не проіндексувати, якщо вважатимуть його малоцікавим і не представляють цінності. При цьому у кожної пошукової системи критерії якісного контенту можуть відрізнятися. Щоб якомога більше сторінок потрапили в індекс, вони повинні бути доступні з головної сторінки не більше ніж в три переходи.
5
Ставлячи лічильник відвідувань на свій сайт, ви збільшуєте ймовірність того, що пошуковий робот відвідає ваш ресурс. Сайти з лічильниками часто беруть участь в рейтингах відвідуваності, де є посилання на сайт, а її можуть виявити пошукові роботи.
Зверніть увагу
Пошукова система може індексувати сайт як пару днів, так і пару тижнів.
Корисна порада
Чим більше посилань на ваш сайт з інших ресурсів, тим швидше вас проїндексируют пошуковики і тим більш високі позиції ваш сайт займе у видачі.