Як купити слуховий апарат.

Здатність чути - це природний дар. Однак деякі позбавлені цього дару з народження, інші - втратили його протягом життя. Новітні розробки в галузі медицини допомагають таким людям знову знайти слух і відчути себе впевнено.
Інструкція
1
Людей, які страждають приглухуватістю, щорічно стає все більше. Виною тому підвищений рівень шуму, звичка слухати гучну музику, часте використання навушників, а також негативний вплив інших екологічних факторів. При перших симптомах погіршення слуху слід звернутися за медичною допомогою. Якщо виникне необхідність, то купити слуховий апарат не складно. Складніше знайти місце, де вам продадуть дійсно якісний товар.
2
Купувати слуховий апарат найкраще в одному з сурдологічних центрів, які існують у великих містах. Жителям невеликих населених пунктів потрібно дізнатися у лікаря дні виїзних продажів і консультацій фахівців таких організацій. Крім того, деякі сурдологічне центри надають можливість виклику своїх фахівців на будинок.
3
Але як вибрати сурдологічний центр, що заслуговує довіри? По-перше, у нього повинна бути ліцензія на продаж медичної техніки та ліцензія за спеціальністю «Сурдологія-оториноларингология». Дуже добре, якщо компанія виявиться офіційним дистриб'ютором визнаного виробника слухових апарат ів. Такі фірми дуже дорожать своєю репутацією і ймовірність отримати непрофесійний рада буде мінімальна.
4
По-друге, переконайтеся в наявності сертифікатів на виготовлення вушних вкладишів і апарат Урів для налаштування і тестування слухових апарат ів. До самого приладу обов'язково повинні надаватися інструкція з експлуатації та гарантія.
5
По-третє, поцікавтеся, де і в які терміни проводиться ремонт слухових апарат ів. Шановні фірми надають єдиний комплекс послуг, що включає і безкоштовні консультації, і настройку, і гарантійне і післягарантійне обслуговування.
6
Вартість слухового апарат а може значно варіюватися. Найдорожчі - новинки імпортного виробництва. Російські апарат и зазвичай значно дешевше. Що ж стосується терміну служби, то він повинен бути не менше чотирьох-шести років. Працездатність чутливого апарат а залежить від якості догляду. Хороші сурдологічне центри пропонують можливість профілактичного обслуговування слухових приладів.