Як поповнити яндекс гаманець.

Електронні гроші - швидкий і зручний спосіб оплати товарів і послуг, якщо магазин знаходиться на великій відстані від вас, наприклад, в іншому регіоні країни. Якщо продавець, як і ви, приймає оплату в рублях, скористайтеся сервісом електронних платежів « Яндекс .Деньгі».
Інструкція
1
Якщо у вас є пластикова карта (наприклад, зарплатна), покладіть гроші на яндекс.счет через термінали банків, повний список яких представлений на сайта yandex.ru на сторінці http://money.yandex.ru/doc .xml? id = 522781. Вставте карту в відповідний отвір терміналу і введіть PIN-код.
2
Зайшовши в меню, виберіть пункт «Платежі», потім «Далі». Виберіть групу «Електронні гроші», потім « Яндекс .Деньгі».
3
Введіть номер рахунку (починається на цифри 41001) і натисніть "Далі". Перевірте, чи правильно введені дані, і натисніть «Продовжити». Візьміть чек і збережіть до надходження платежу на рахунок.
4
Можете поповнити рахунок переказом через систему зі списку на сторінці офіс однієї з цих мереж і зверніться до касира-операціоніста. Повідомте номер рахунку і суму переказу. Покажіть паспорт, передайте суму з урахуванням комісії та візьміть квитанцію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-yYXYEdjh88
Зверніть увагу
Для переказу грошей через мережу "CONTACT" іноді необхідно заздалегідь заповнити та роздрукувати заяву на переклад зі сторінки http://money.yandex.ru/shop.xml?scid=2051.
Мати «Яндекс гаманець» дуже зручно. Щоб його поповнити, можна не виходити їхнього будинку. Він використовується для оплати різних покупок в інтернеті або рахунків за послуги. Часто трапляється так, що потрібно терміново поповнення електронного гаманця, а грошові кошти маються на телефоні. Як перевести гроші з мобільного телефону на гаманець в системі «Яндекс.Деньги»?
Вам знадобиться
  • - рахунок в системі «Яндекс гаманець»;
  • - доступ в інтернет;
  • - мобільний телефон;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Визначте у оператора короткий номер, щоб виконати операцію по поповненню балансу за допомогою телефону. Приміром, для стільникового зв'язку «МТС» - це 112. Набираєте «* короткий номер * порядок цифр номера вашого електронного гаманця * розмір суми платежу #». Потім натискаєте клавішу виклику на стільниковому телефоні. Ця схема діє для абонентів «МТС» і «Білайн».
2
Якщо у вас «Мегафон», то зробіть подібну операцію, але тільки після короткого номера введіть потрібну суму, а потім рахунок «Яндекс гаманця». За переказ грошових коштів стягується певна комісія. Її розмір залежить від суми, яку ви покладете на гаманець. Використовуйте і інший варіант поповнення.
3
Наберіть смс-повідомлення, в якому вкажіть рахунок у системі «Яндекс» і розмір суми переказу. Уточніть у оператора точний номер, на який будете відправляти смс. Як правило, він представлений у федеральному форматі. Але не спитайте його з номером для швидкого запиту. Вартість повідомлення буде залежати від тарифікації вашого плану. Після відправки смс-повідомлення зайдіть в ваш гаманець через 5 хвилин після операції.
4
Перевірте, чи є перерахування коштів на «Яндекс гаманець» чи ні. Якщо надходження було вироблено, то можете заспокоїтися, а якщо гроші не прийшли на рахунок, то зверніться до стільникового оператора, і вам дадуть необхідні консультації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2DKszEkjtFs
Корисна порада
Будьте гранично уважні, коли будете здійснювати грошові операції з переведення на електронний гаманець. Всі введені дані потрібно досконально перевірити. Якщо ви неправильно вкажіть хоч одну цифру, то переклад отримає інший користувач. Не попадіться в руки шахраїв. У кожній системі бувають помилки і збої, тому поповнення рахунку може відбутися дуже швидко або гроші можуть де-небудь «зависнути». Здійснюйте збереження звітів по зроблених операцій в телефоні, не видаляйте ці повідомлення. Це буде доказом того, якщо надалі потрібно буде пред'являти претензії до оператора стільникового зв'язку.