Як лікувати сльозоточивість. сльозоточивість очей при застуді.

Слізні залози виробляють прозору рідину, необхідну для зволоження поверхні очного яблука. У нормі її обсяг незначний, тому процес сльозовиділення залишається непоміченим. Збільшення кількості сліз при відсутності емоційного сплеску є ознакою захворювання очей.
Інструкція
1
Найчастіше сльозоточивість є симптомом якого-небудь захворювання. Тому перш ніж приступати до лікування, необхідно з'ясувати причину, по якій відбувається надлишкове сльозовиділення. Зробити це можна, відвідавши офтальмолога. Після проведеного огляду лікар винесе вердикт і призначить лікування, яке допоможе нормалізувати роботу слізних залоз.
2
Нерідко від сльозоточивості страждають люди, що носять контактні лінзи. Причиною може бути неправильний підбір лінз або наявність на них відкладень. У цьому випадку лінзи травмують рогівку, що і призводить до підвищення сльозовиділення. Як таке лікування в даній ситуації не потрібно. Протягом кількох днів після заміни лінз або відмови від них сльозоточивість проходить сама собою.
3
Ще однією причиною надмірної сльозовиділення може бути звичайна застуда. У цьому випадку всі сили повинні бути кинуті на боротьбу з нею. Тепле пиття, постільний режим, краплі від нежиті допоможуть позбутися від сльозоточивості за 2-3 дні.
4
Якщо причиною надмірної сльозовиділення є алергія, приймайте антигістамінні препарати. По можливості виключіть контакт з речовиною, що провокує таку реакцію організму.
5
Підвищений сльозовиділення нерідко вказує на кон'юнктивіт. У цьому випадку необхідно регулярно промивати очі антисептичними розчинами, наприклад, фурациліном. Прискорити одужання допоможуть антибактеріальні краплі і мазі, наприклад, сульфацил-натрію.
6
Причиною сльозоточивості може бути чужорідне тіло в оці або опік рогівки, отриманий в результаті інтенсивного опромінення ультрафіолетом (наприклад, при зварювальних роботах). У цьому випадку самолікування неприпустимо. Надати допомогу зможе лише кваліфікований фахівець.