Як обмежити час доступу в інтернет.

Багатьох батьків турбує кількість часу, який дитина проводить в інтернеті . Для того щоб обмежити це час, ви можете використовувати одну з декількох програм, призначених для цього, наприклад, Kaspersky CRYSTAL.
Інструкція
1
Запустіть Kaspersky CRYSTAL, після чого натисніть на панель «Батьківський контроль». Вам потрібно встановити пароль, який забороняє зміна налаштувань в цьому меню. Натисніть на посилання «Поставити пароль для Батьківського контролю», після чого встановіть галочки на «Налаштуваннях параметрів програми», що знаходяться в групі «Область дії пароля». Після цього введіть пароль в поле «Підтвердження пароля» і натисніть ОК.
2
Перейдіть на вкладку «Користувачі». Активуйте батьківський контроль, якщо він відключений. Зі списку облікових записів виділіть всі, або ті, під якими ваша дитина може зайти на комп'ютер. Після цього натисніть на кнопку «Налаштувати».
3
У лівій частині вікна, яке перед вами відкрилося, виберіть пункт «Використання», а в правій - «Включити». У групі «Обмеження» встановіть прапорець на «Обмежити використання у зазначені дні тижня». За допомогою цього пункту меню ви обмежите доступ в Інтернет в час діб і дні тижня, вказані в таблиці. Для налаштування натисніть на одну з кнопок «Забороняти» під таблицею, після чого натискайте на перетинання заданих рядків і стовпців, що означають час діб і дні тижня відповідно. Обов'язково відключіть значок «Обмежити добове час роботи», після чого натисніть на кнопку ОК.
4
Ви також можете обмежити сумарний час роботи, проведений дитиною в мережі. Для цього в опції «Включити» необхідно встановити галочку на «Обмежити добове час роботи», після чого вказати в полі сумарну тривалість роботи в мережі у годинах і хвилинах. Пам'ятайте, що також необхідно встановити галочку на опції «Обмежити добове час».
5
Після цього введіть пароль, що оберігає налаштування від їх зміни та натисніть на кнопку ОК. Тепер у разі якщо ваша дитина буде використовувати Інтернет понад ліміт або в години, не призначені для цього, буде з'являтися вікно з відповідним попередженням.