Як побудувати будинок з керамзитоблоков. Будівництво з керамзітоблоков.

Стіни будинку , зведені з керамзітоблоков, відрізняються гарною теплоізоляцією і не поглинають вологу. До того ж, легкий будівельний матеріал суттєво економить час і гроші замовника, адже один блок здатний замінити сім стандартних цеглин. Побудувати будинок з керамзітоблоков можна в будь-яких кліматичних умовах, навіть на територіях з різким перепадом температур будівельний матеріал збереже свої властивості.
Вам знадобиться
  • - керамзітблокі;
  • - утеплювач;
  • - цегла;
  • - залізобетон;
  • - розчин для кладки.
Інструкція
1
Будівництво будинку з керамзітоблоков, як і з будь-якого іншого матеріалу, почніть з закладки фундаменту. Підберіть технологію, яка найкращим чином підходить для клімату вашого регіону та типу грунту. Керамзитоблоки легше цегли в 2,5 рази, тому кінцева конструкція буде досить легкою, ідеальний фундамент для такого будинку - свайно-стрічковий.
2
Визначте товщину стін з керамзітблоков згідно теплотехнічного розрахунку. Якщо у вашому регіоні суворі зими, побудувати будинок з керамзітблоков доцільно з товщиною зовнішніх стін 80 см, для м'яких зим досить 40 см. Для додаткової теплоізоляції використовуйте утеплювач.
3
Якщо ви спроектували будинок з фасадом з лицьової цегли, одночасно робіть кладку забутовочного і лицьових рядів. Між рядами прокладайте утеплювач, при цьому виробляєте в'язку металевої кладочной сіткою через кожні 5 рядів керамзітблоков. У разі відсутності теплоізоляційного шару, між керамзітблокамі та облицювальної кладкою Не робіть повітряний проміжок.
4
Властивості керамзітблоков такі, що вони поглинають менше вологи, ніж керамічні цеглу. Тому в разі використання газонепроникного утеплювача з полістиролу, вмонтуйте з боку житлових кімнат пароізоляційну мембрану. Крім цього, на стадії проекту будинку сплануйте комплекс повітряного опалення з приточно-витяжною вентилюванням.
5
Застосовуйте перекриття із залізобетону. По периметру будівлі поверх верхнього ряду керамзітблоков сформуйте суцільну залізобетонну подушку. Через 28 днів укладіть на подушку плити перекриття.
6
Фронтони викладіть також з керамзітблоков. Залиште в них нішу для мансардного балкона або віконні прорізи. Фронтони служитимуть в якості додаткової опори для ковзанярського бруса.