Як налаштувати пульт до телевізора. Як налаштувати універсальний пульт thomson для телевізора.

Звичайний пульт дистанційного керування не вимагає настройки. Якщо ж ви придбали універсальний пульт , працювати з вашим телевізором він буде тільки після попередньої підготовки. Одні з них вимагають навчання командам від оригінального пульт а, інші - програмування номера моделі апарата.
Інструкція
1
Так званий навчаний пульт купуйте тільки в тому випадку, якщо у вас зберігся оригінальний. Натисніть на ньому кнопку, призначену для початку навчання (її назва залежить від типу приладу).
2
Оберіть одне з декількох пристроїв, яким ви збираєтеся управляти, а потім, направивши пульт и один на одного, послідовно натискайте кнопки на якому навчають і оригінальному пульт е. В одних приладах потрібно спочатку натиснути кнопку на якому навчають пульт е, а потім кожну клавішу на оригінальному, а в інших - навпаки.
3
Завершивши навчання, натисніть клавішу, призначену для виходу з цього режиму. Не викидайте оригінальний пульт - після заміни батарей в якому навчають він вам знадобиться знову.
4
Якщо пульт є програмованим, спочатку знайдіть в інструкції цифрові коди, відповідні виробникам наявної у вас апаратури, і надряпав їх на внутрішній стороні кришки батарейного відсіку.
5
Збережіть інструкцію на випадок, якщо ви поміняєте один з апаратів, оригінальні пульт и - теж, на випадок, якщо програмований зламається. Натисніть кнопку "PROG" і одночасно з нею - кнопку типу пристрою (їх всього шість). Індикаторний світлодіод (видимого кольору) засвітиться.
6
Тепер введіть цифровий код, і світлодіод згасне. Таким же чином запрограмуйте номери інших пристроїв.
7
Щоб скористатися як учнем, так і програмованим пульт ом, виберіть пристрій, яким ви збираєтеся керувати, і прилад перейде в режим подачі команд для цього пристрою. Після цього користуйтеся універсальним пульт ом так само, як звичайним.
8
При зависанні універсального пульт а витягніть з нього елементи живлення, замкніть на мить контакти відсіку (але ні в якому разі не самі батарейки), потім, видаливши перемичку, встановіть елементи на місце, дотримуючись полярність.
9
Після цього повторіть навчання або програмування. У разі ж розряду елементів поступите аналогічним чином, але вже з новими батарейками.