Як відкривати плагіни.

Плагіни дозволяють зробити роботу браузера більш ефективної, захистити від проникнення вірусів, розширити фукціонал. Після їх установки від користувача не потрібно практично жодних додаткових дій. Для установки, перегляду, включення і відключення плагінів необхідно знати, де їх шукати.
Інструкція
1
Щоб встановити плагін, зайдіть на сайт постачальника програмного забезпечення та натисніть на кнопку «Завантажити» (Download або «Встановити») навпроти потрібного вам модуля. Дочекайтеся закінчення операції і, якщо необхідно, перезапустіть браузер.
2
Встановлені плагіни можна активувати і відключати на власний розсуд. Для доступу до них в браузері Mozilla Firefox виберіть у верхньому рядку меню пункт «Інструменти» і клікніть в контекстному меню по пункту "Додатки". На сторінці, натисніть на кнопку « Плагіни » в лівій частині екрана. Перед вами з'явиться список всіх встановлених модулів з короткою інформацією про них (стан, версія).
3
Щоб отримати додаткову інформацію про зацікавив вас модулі, натисніть на кнопку-посилання «Докладніше» навпроти потрібного вам плагіна. Щоб деактивувати модуль, натисніть на кнопку «Відключити», щоб активувати - «Включити» відповідно. Після включення або відключення того чи іншого плагіна може знадобитися перезапуск браузера. В деяких випадках модулі можуть викликати проблеми зі стабільністю або безпекою браузера. Попередження про це містяться також в рядку плагіна.
4
Для доступу до плагінів в браузері Internet Explorer в меню вгорі знайдіть пункт «Сервіс» і виберіть у спадному меню пункт «Надбудови». У вікні, ви зможете отримати інформацію і провести всі необхідні дії, передбачені для встановлених плагінів. Щоб повернутися до звичайної роботи в браузері, натисніть у вікні надбудов кнопку «Закрити».
5
В інших браузерах доступ до модулів виробляється за аналогією. Якщо ви не бачите верхнього рядка меню у вікні браузера, переконайтеся, що ви не включили повноекранний режим. Для виходу з нього використовуйте клавішу F11. Якщо рядок меню після цього не з'явилася, клікніть по панелі браузера правою кнопкою миші і переконайтеся, що в контекстному меню встановлено маркер напроти пункту «Рядок меню» («Панель меню»).