Як запустити супутник.

« Супутник Mail.ru» - це спеціальна панель інструментів, що встановлюється в інтерфейс браузера для більш простого доступу до функцій управління відвідуваними сайтами. На даний момент дане доповнення підтримується не всіма браузерами.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте ваш браузер і перейдіть за адресою http://sputnik.mail.ru/. У лівій частині екрана знайдіть кнопку, яка є посиланням на скачування доповнення « Супутник Mail.ru». У відкритому вам вікні виберіть варіант «Відкрити» і дочекайтеся закінчення завантаження.
2
Після скачування почнеться установка « Супутник а», вам необхідно буде вказати параметри інсталяції і папку для установки програмного забезпечення на вашому комп'ютері. Зніміть позначку галочкою в пункті «Встановити mail.ru в якості стартової сторінки» в тому випадку, якщо ви не хочете її міняти.
3
Налаштуйте параметри пошуку з адресного рядка, в цьому випадку ви можете здійснювати введення ключових слів для пошуку прямо з рядка браузера без використання додаткових елементів. Текст, введений вами в адресний рядок, буде автоматично розпізнаватися як пошукового запиту або адреси для подальшого переходу. Завершіть інсталяцію « Супутник а», після чого відкрийте використовуваний вам браузер.
4
Зверніть увагу, що додаткові елементи « Супутник а» з'являться в інтерфейсі браузера тільки в тих вікнах, які будуть відкриті після установки програми, тому краще всього перезавантажувати оглядач після установки або перед нею. Відкривши оглядач після інсталяції « Супутник а» ви тим самим запустіть цю програму.
5
Вивчіть її інтерфейс і ознайомтеся з доступними вам додатковими можливостями перегляду інтернет-сторінок. Виконайте початкову настройку відображення їх зовнішнього вигляду, якщо необхідно, налаштуйте розмір шрифтів, відображення актуальної на даній момент інформації про пробки, погоду і курсах валют. Якщо потрібно, налаштуйте прослуховування музики безпосередньо з оглядача. Також зверніть увагу на спеціальну панель для користування ресурсом «Мій світ Mail.ru».
Корисна порада
Якщо ви використовуєте нетбук, найкраще утримайтеся від установки додаткових панелей в ваш браузер.