Як зробити пилораму. міні пилорама своїми руками.

У всі часи будови ставили з дерева. Для того щоб побудувати, необхідні деревообробні верстати. Для особистого будови і для ведення невеликого бізнесу можна зробити стрічкову пилораму . Для обширного бізнесу верстати потрібні промислового виробництва.
Інструкція
1
Основою для пилорами зробіть рейки з куточка і направте їх вгору.
2
Для направляючих візьміть півдюймових трубу і трубу, яка буде на неї одягатися.
3
Як шпал до профільної трубі приваріть півдюймових, з привареними до неї крепежом для утримання колоди. Вони повинні вільно переміщатися, а при затиску дерева, заклініваться кувалдою.
4
Профільні труби зробіть виступаючими за рейки, на виступах розмістіть регулювальні болти. На них встановіть містки для укладання колод.
5
Купіть підходящі шківи і зафіксуйте на півдюймової трубі. Можна їх встановити під невеликим нахилом, тоді не буде злітати стрічка.
6
Ролики та підшипники придбайте гартовані. Розташуйте їх на валу.
7
Вал вставте в трубку і приваріть до півдюймової трубі, на яку одягнена труба з великим діаметром. Приварите зі зміщеною віссю.
8
Рамку зваріть з швелера і підсильте кутовим швелером.
9
Для міцної установки ріжучої частини прикріпіть болти.
10
Для підняття колод використовуйте лебідку.
Для стрічкових пилорам існує декілька цінових діапазонів, в кожному з яких є кращі представники цього обладнання. Щоб вибрати найнадійніший верстат, потрібно визначитися з тим, який обсяг пиломатеріалу буде піддаватися обробці.
Стрічкова пилорама - те обладнання, яке покликане приносити прибуток своєму власникові. На ньому виконується безліч затребуваних споживачем операцій: від розпилювання колод до точної нарізки тонких рейок. Потужні стрічкові пилорами призначені для досить великого бізнесу, приватникам і невеликим фермерським господарствам для розпилювання деревини більше підійдуть ланцюгові верстати.

Краща стрічкова пилорама для малого бізнесу

Для невеликих обсягів робіт оптимальним вибором будуть пиляльні верстати з ручною або автоматизованою подачею матеріалу . Вони самі недорогі. Однак саме на таких стрічкових пилорамах підприємець отримує досвід розпилювання та контролю за трудовим процесом, визначає, як він буде організований. В середньому вартість цього устаткування становить 4-9 тис. Доларів. З ним можна користуватися тільки на внутрішній ринок, так як продуктивність верстатів становить 2-2,5 тис. М3 лісу на рік. Це за умови праці в дві зміни. Кращі моделі цього плану: Wood Mizer, «Майстер», «Кедр», «Умка». Відомі точністю своєї розпилювання станки «Урман 6» (середня ціна 133 тис. Руб.) І «Титан 1000» (середня ціна - 180 тис. Руб.).

Вибираємо пилораму для середнього та великого бізнесу

Надійне лісопильне обладнання, здатне переробити великий обсяг пиломатеріалу, безсумнівно є, але тільки в верхньої цінової категорії. Його вартість зростає в залежності від потужності двигуна і розмірів рухомої групи (шківів). На такі пилорами можна встановлювати значно ширші і жорсткі пилки, які ріжуть максимально точно, гладко і з меншою хвилястістю. Ці потужні пиляльні верстати надзвичайно дорогі. Для середнього бізнесу, орієнтованого переважно на внутрішній ринок, таке обладнання окупиться лише через кілька лет.Одной з кращих вважається потужна стрічкова пилорама LT70 Remote. Вона призначена для крупного і середнього бізнесу, оснащена пультом управління, електронною лінійкою, гідравлікою для завантаження, подачі, перевороту і притиску великогабаритного пиломатеріалу. Її вартість понад 1,5 млн руб. У цій пилорами маса достоїнств: за допомогою електроприводу стрічкова пила може переміщатися в горизонтальному і вертикальному напрямках, з окремо розташованої пульта управління здійснюється повний контроль за процесом розпилювання, обмивши і мастило пив відбувається в автоматичному режимі, продуктивність - до 2 м3 на годину. В даний час ця стрічкова пилорама вважається однією з найбільш гідних.