Як встановити особистий кабінет.

На багатьох інтернет-ресурсах передбачено створення особистого кабінету , в якому користувач може налаштувати потрібний йому спосіб відображення сторінок сайту, відредагувати особисті дані та виконувати інші операції. Щоб встановити особистий кабінет, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
На деяких сайтах особистий кабінет не передбачений. На всіх інших ресурсах для створення особистого кабінету необхідна реєстрація. Як правило, кнопки входу та реєстрації розташовані на кожній сторінці сайту. Вони можуть бути в будь-якому місці сторінки, але частіше розташовані в правому або лівому верхньому куті.
2
Знайдіть і натисніть на кнопку «Реєстрація» («Зареєструватися»), щоб перейти до заповнення форми. У відповідних полях вкажіть запитувані дані: нік і/або прізвище, ім'я та по батькові, пароль, адресу електронної пошти, номер телефону, адреса і так далі. Обов'язкові для заповнення поля завжди позначені спеціальним значком або виділені кольором.
3
У деяких випадках може знадобитися ввести відповідь на одне або декілька контрольних питань. Тематика може бути різною. Іноді на вказаний вами номер телефону приходить код, який вам необхідно ввести у відповідне поле форми. Дотримуйтесь інструкцій і виконуйте всі необхідні дії.
4
Реєстрація може складатися з одного або декількох кроків. Вам необхідно пройти їх все, щоб процес реєстрації вважався повністю завершеним. Якщо ви підете зі сторінки завчасно, реєстрація не завершиться, і ви не зможете встановити особистий кабінет.
5
Після того як ви заповните всі необхідні поля, ви побачите сповіщення про те, що реєстрація завершена. Часто потрібно підтвердити реєстрацію. Для цього на вказану вами адресу електронної пошти висилається лист з посиланням, по якій треба буде пройти. Таке посилання може бути актуальною лише певний час, тому не зволікайте з підтвердженням реєстрації.
6
Після завершення і підтвердження реєстрації особистий кабінет на сайті буде створений. Натисніть на кнопку «Вхід» («Увійти») і введіть обрані вами логін і пароль. Після цього натисніть на кнопку «Особистий кабінет» («Профіль», «Панель управління»). Тут ви зможете редагувати відомості про себе, працювати з зображеннями, отримувати особисті повідомлення і відповідати на них, додавати в списки друзів, що сподобалися товари тощо.