Як налаштувати комутатор інтернету.

Комутатори (інтелектуальні світчі) представляють собою поліпшений аналог мережевих концентраторів. Їхня основна перевага полягає в тому, що відправлені від клієнта пакети даних направляються до конкретного комп'ютера або сервера. Це дозволяє значно знизити навантаження на локальну мережу.
Вам знадобиться
  • - Кабель для з'єднання комп'ютера і комутатора.
Інструкція
1
Встановіть комутатор в потрібному місці і виконайте підключення пристрою до мережі змінного струму. Підключіть кабель, призначений для настройки комутатора, до порту Console. Інший його кінець з'єднайте з COM-портом персонального комп'ютера. В комплект деяких моделей комутаторів можуть входити кабелі, соединяемость з USB-каналом комп'ютера.
2
Встановіть програму Hyper Terminal. Її використання полегшить доступ до налаштувань комутатора. Виберіть номер COM-порту, який з'єднаний з мережевим пристроєм. Встановіть максимальну швидкість передачі даних. Застосуйте параметри і включіть комутатор.
3
Якщо після запуску мережевого обладнання в консолі програми Hyper Terminal відобразилася напис Continue with configuration dialog, то натисніть клавішу Y і скористайтеся покроковим меню швидкого налаштування. Якщо функція автонастройки відсутній, то самостійно задайте для даного комутатора наступні параметри: IP-адреса; маска підмережі; адреса основного шлюзу, якщо такий присутній в мережі; пароль на доступ до комутатора.
4
Збережіть задані конфігурації мережевого обладнання. Виконайте додаткову настройку параметрів його роботи, якщо в цьому є необхідність.
5
Підключіть комп'ютери, ноутбуки і периферійне устаткування до комутатора. Виконайте настройку мережевих адаптерів цих пристроїв. Встановіть значення IP-адрес, відповідних тій зоні, в якій розташований IP-адресу комутатора. Переконайтеся в тому, маски підмережі збігаються у всіх пристроїв. Перевірте працездатність вашої локальної мережі. Якщо комутатор підключений до сервера або роутеру, то перевірте можливість доступу в інтернет за допомогою мережевих комп'ютерів.