Як приховати свій логін.

Різні інтернет-ресурси, як правило, при реєстрації нового користувача фіксують введений нею логін і використовують його не тільки для ідентифікації, але ще і як ім'я цього користувача на своїх публічних сторінках. Не завжди така практика зручна самому користувачеві, і іноді виникає думка про те, яким способом можна «не світити» свій логін . Крім того, часто не хочеться, щоб його бачили в заповнених вами формах сторонні користувачі вашого браузера.
Інструкція
1
Якщо логін потрібно приховати, наприклад, на форумі або будь-якому іншому публічному веб-ресурсі, то почніть з ознайомлення з наданими вам скриптом цього сайту можливостями. Багато «движки» дозволяють користувачам окрім логін а мати ще й псевдонім - саме він може відображатися під вашими повідомленнями, в списку присутніх користувачів, і т.д. На відміну від логін а, пароля і email-адреси цей псевдонім може бути змінений в будь-який час самим користувачем, без залучення адміністратора форуму або спеціальних скриптів системи.
2
Зайдіть в розділ налаштувань свого аккаунта на вас цікавить веб-сайті - у різних системах вона може називатися «особистим кабінетом», «профайлів», «панеллю управління» і т.д. Серед налаштувань відшукайте і заповніть поле, яке позначено як «псевдонім» або «екранне ім'я». Потім збережіть зроблені в особистих даних зміни - відповідна кнопка, як правило, поміщається в нижній частині сторінки, під останнім з полів форми.
3
Якщо приховати вимагається логін , який після введення залишається в пам'яті вашого браузера, то доведеться використовувати достатньо радикальний спосіб. Деякі з веб-оглядачів (наприклад, Opera), запам'ятавши введені вами логін і пароль, при наступному відвідуванні сторінки авторизації не відображають його у відповідному полі, а лише підсвічують його рамкою. Сторонній користувач браузера, відвідавши цю сторінку, не побачить вашого логін а. Інші інтернет-оглядачі (наприклад, Google Chrome) друкують логін у відповідному полі «відкритим текстом». Щоб позбутися цієї написи вам доведеться видалити відповідний запис з менеджера паролів.
4
Відшукайте і активуйте у використовуваному браузері функцію видалення паролів. Наприклад, в Google Chrome видалити всі збережені дані авторизації можна, якщо спочатку натиснути клавіші Ctrl + Shift + Del, а потім поставити відмітку в полі «Очистити збережені паролі» сплив віконця. А в Mozilla FireFox виберіть пункт "Налаштування" в розділі «Інструменти» меню цього додатка, а потім активуйте вкладку «Захист». Кнопкою «Збережені паролі» відкрийте список всіх логін ов, знайдіть в ньому потрібний і клацніть по кнопці «Видалити».