Як розібрати замок багажника.

Багажник автомобіля місткий і дуже зручний для перевезення речей. Проте в деяких випадках його замикає пристрій відмовляє, так що доводиться його демонтувати для ремонту або заміни. Розібрати замок багажника можна своїми силами, без допомоги кваліфікованих фахівців.
Вам знадобиться
  • - ключ від багажника;
  • - викрутка;
  • - накидной і торцевий гайкові ключі;
  • - пассатижи;
  • - ізоляційна стрічка.
Інструкція
1
Відкрийте капот автомобіля і відключіть акумуляторну батарею. Зробити це необхідно для забезпечення безпеки, в іншому випадку не виключено ураження струмом при демонтажі замка багажника.
2
Відкрийте багажник автомобіля і відверніть елементи, що кріплять оббивку. Від'єднайте кріплення разом з оббивкою і відкладіть в сторону.
3
Зніміть патрон освітлювального ліхтаря, який використовується для підсвічування номерного знака. Попередньо вийміть із патрона лампи. За допомогою викрутки підібгайте фіксатор, що утримує колодку з розташованими на ній проводами. Від'єднайте роз'єм від замикаючого пристрою кришки багажного відсіку.
4
Вставте викрутку в проріз кронштейна і виведіть трос приводу кришки замка. Поверніть наконечник троса в прорізи і від'єднайте трос від замка.
5
Виведіть трос із зачеплення тримачів і витягніть його з підсилювача кришки. Пасатижами підібгайте кінчики держателя.
6
Вийміть тримач з гнізда, а потім протягнете через отвір джгут проводів. Відкрутіть кріпильні болти, що кріплять замок до кришки багажника. Від'єднайте замок .
7
Щоб зняти засувку замку, видаліть оббивку задньої стінки багажного відділення і викрутити болти, що кріплять засувку. Зніміть засувку замкового пристрою.
8
Огляньте деталі замка й засувки. Усуньте несправності, замінивши деформовані елементи. Перед установкою нового замка видаліть забруднення з поверхонь, на які буде кріпитися пристрій.
9
Проведіть установку відремонтованого або нового замка в зворотній послідовності. Слідкуйте за тим, щоб всі роз'єми встали на свої місця без перекосу і зазорів. Особливу увагу приділіть установці троса. При монтажі використовуйте плоску викрутку, попередньо обмотавши її кінчик декількома шарами ізоляційної стрічки, щоб оберегти деталі замка від деформації.