Як налаштувати Скайп через проксі.

Програма Skype стає все більш популярною, її можна використовувати як для переписки, так і для дзвінків і відеодзвінків. Часто буває, що доступ в інтернет на вашому комп'ютері здійснюється через проксі-сервер , в даному випадку для роботи скайпу буде необхідно налаштувати додаткові параметри.
Вам знадобиться
  • - стаціонарний комп'ютер/ноутбук/нетбук
  • - Установлений Skype
Інструкція
1
В першу чергу вам необхідно запустити скайп. Для цього відкрийте меню «Пуск», далі перейдіть за посиланням "Всі програми" і в меню натисніть один раз на Skype. Також якщо у вас є ярлик скайпу на робочому столі або в меню швидкого запуску, то ви можете запустити скайп, клікнувши на цей ярлик.
2
Введіть логін і пароль, щоб авторизуватися в програмі.
3
У верхньому меню програми виберіть пункт «Інструменти», далі «Налаштування», далі вкладка «Додатково» і розділ «З'єднання».
4
За умовчанням в даному розділі варто «Автоматичне виявлення проксі-сервер а», щоб вказати адресу і порт проксі-сервер а, виберіть відповідний тип проксі-сервер а в випадаючому списку.
5
Якщо ваш проксі-сервер використовує авторизацію користувачів, то поставте галочку «Включити авторизацію проксі-сервер а» і введіть логін і пароль. Натисніть кнопку «Зберегти».
6
Для того щоб дані зміни вступили в силу, необхідно перезапустити скайп. Для цього закрийте програму і переконайтеся, що вона не запущена на комп'ютері. Потім заново запустіть скайп як зазначено в першому пункті даної інструкції.
Зверніть увагу
Для того щоб змінити дані настройки, вам немає необхідності бути в статусі онлайн, достатньо авторизуватися в програмі.