Як побудувати душ.

Літня душова кабінка на дачі - річ просто незамінна. На вулиці спека - вода нагрівається без всяких водонагрівальних приладів. Прийняти водні процедури можна в будь-який час. А побудувати таку споруду досить просто. Для цього підійде будь-який підручний матеріал.
Інструкція
1
Почніть з розмітки майбутнього душа. Виконавши розмітку, всередині неї потрібно зробити невелике поглиблення і прокопати траншею під стічну трубу. В кінці траншеї викопайте зливну яму. Для того щоб яма не обсипалася, покладіть в неї старі автомобільні колеса. Місце поглиблення потрібно зацементувати, внизу встановити трубу з нахилом, щоб вода легко стікала в слив.
2
Поставте 4 стовпа. Вони можуть бути дерев'яні або залізні. Передні зробіть вище, а задні трохи нижче, щоб у даху був невеликий скіс. Зробіть обрешітку стін. Дах обтягніть дошками, залишивши отвір для трубки від бака, в якому буде знаходитися вода.
3
Обтягніть обрешітку доступними матеріалами, підійдуть будь-які, наявні під рукою, можна просто брезентом.
4
Пол зробіть зі щілинами для стека води.
5
Наверх встановіть залізну ємність. До неї приваріть трубку і прикріпіть кран з душовою насадкою. Вгорі ємності також повинна бути трубка, для заливочного шланга. Ємність пофарбуйте в чорний колір, вода буде швидше нагріватися.
6
Двері зробіть легку і прикріпіть шарнірами. Можна замість двері повісити завісу з брезенту.
7
Всередині кабінки зробіть гачки для одягу та полки для банного приладдя.