Як знайти vin машини.

VIN - унікальний номер машини , який їй присвоюється при випуску з конвеєра. Як правило, це сімнадцять символів, що представляють собою комбінацію цифр і латинських букв. Даний код містить в собі багато корисної та важливої інформації про автомобіль, зокрема, список його опцій, рік випуску, а також чи не числиться він в угоні. Щоб пролити світло на минуле свого «залізного коня», необхідно для початку відшукати цей самий VIN-код.
Вам знадобиться
  • - страховий поліс;
  • - ПТС;
  • - свідоцтво про реєстрацію;
  • - талон ТО.
Інструкція
1
У першу чергу слід заглянути в документи на автомобіль. VIN-код можна знайти відразу в декількох документах: у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, в технічному паспорті (ПТС), у страховому полісі. Крім цього, останнім часом його стали вказувати і в талоні техогляду.
2
Якщо документи викликають сумніви або у вас просто немає доступу до них, можна знайти VIN безпосередньо на автомобілі. Як правило, він розміщується відразу в декількох місцях. У більшості сучасних транспортних засобів він знаходиться на інструментальній панелі. Уважно огляньте її ліву верхню частину. Для цього краще вийти з салону машини і подивитися через лобове скло на місце між торпедою і капотом.
3
VIN може розташовуватися в нижній частині арки водійських дверей. Щоб побачити табличку з кодом, доведеться відкрити ці двері. Крім цього, вона може знаходитися і безпосередньо на двері - в нижній частині торця. У деяких машин табличка з кодом можна знайти під капотом. Для цього необхідно його просто підняти і уважно оглянути внутрішню панель або ліву частину підкапотного простору.
4
Різні автовиробники можуть проставляти VIN і в інших місцях. Якщо у вас машина марки Daewoo, то загляньте між сидінням переднього пасажира і внутрішньою частиною порога автомобіля. Саме там повинна знаходитися табличка з вибитим кодом. Іноді її може приховувати ковролін.
5
В автомобілях німецького виробництва табличку з кодом слід шукати в моторному відділенні, прямо над бачком радіатора. Крім цього, він може розташовуватися на перегородці, яка розділяє салон і моторне відділення, а також на лонжероні рами правого заднього колеса.
6
В корейських автомобілях, наприклад, в Hyundai Accent, код дублюється в багажному відсіку. Щоб його знайти, підніміть полиць і огляньте простір поблизу запасного колеса.
Зверніть увагу
VIN приблизно виглядає так: JN3AN07W53W348045. Справжній код не містить в собі такі літери, як «O», «I», «Q». Їх наявність в коді - ознака «темного» минулого автомобіля.
Корисна порада
Розшифровку знайденого коду краще довірити професіоналам, адже тільки за спеціальними баз можна довідатися про те, викрадена машина, потрапляла вона в аварії тощо.